MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Kaplan Dublin Dil Okulu  Kaplan Dublin Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İrlanda / --- / Dublin
Kuruluş Tarihi
Adres The Presbytery Building, Temple Bar, 7 Lower Exchange Street, Dublin, Co. Dublin, İrlanda
Web www.kaplaninternational.com...
Mail ukireland@kaplaninternational.com
Tel +44 (0)20 7045 5000
Fax +353 1 672 7122

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT YAPTIRAN HERKESE ÜCRETSİZ İRLANDA VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEKTEYİZ!

Başvuru Ücreti: 140 Euro

Konaklama Ayarlama Ücreti: 35 Euro

1.Bölge / Aile Yanı, Tek Kişi, Yarım Pan, Haftalık: 240 Euro

2.Bölge / Aile Yanı, Tek Kişi, Yarım Pan, Haftalık: 210 Euro

2.Bölge / Aile Yanı, Çift Kişi, Yarım Pan, Haftalık: 185 Euro

Residence Dorset Point, Yemeksiz, Tek kişi, Haftalık: 340 Euro

23 Haz - 25 Ağustos, Konaklama Sezon Farkı: 35 Euro

Havalimanı Karşılaması: 80 Euro


30 Eylül 2018'e kadar %30 İNDİRİM
2 - 11 hafta arası kurslara %25 İNDİRİM, 12 hafta ve üzeri için %30 İNDİRİM
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Saat 1.340 EUR 1.005 EUR 335 EUR
08 Hafta 20 Saat 2.600 EUR 1.950 EUR 650 EUR
12 Hafta 20 Saat 3.780 EUR 2.646 EUR 1.134 EUR
24 Hafta 20 Saat 7.625 EUR 5.338 EUR 2.287 EUR
36 Hafta 20 Saat 10.980 EUR 7.686 EUR 3.294 EUR

Okul Hakkında Kısaca

Kaplan Aspect ile ‘Zümrüt adası’ İrlanda’da eğitim görün. Muhteşem manzaraları, arkadaş canlısı insanları ve etkileyici kültürel mirası ile İrlanda, eğitim ve gezi için gidilmesi gereken temel yerlerden biri olarak kabul edilir. Kaplan Aspect'in okulu, zarif Georgia tarzı mimarisi ve canlı öğrenci hayatı ile Avrupa’nın en modern ve başarılı şehirlerinden biri olan Dublin’de bulunmaktadır. Dublin okulumuz MEI/RELSA üyesidir ve yabancı dil olarak İngilizceyi öğretme konusunda ‘Department of Education and Science’ (Eğitim ve Bilim Bakanlığı) tarafından tanınmaktadır. Liffey Nehri’ne yukardan bakan, Georgia tarzı büyüleyici bir bina eğitim veren okul müzeleri, galerileri, kafeleri ve kitapçıları ile modern Temple Bar’da harika konumda yer alır. Okul binasında 12 aydınlık derslik, tam donanımlı multimedya imkanları olan yenilenmiş bilgisayar merkezi ve kapsamlı bir yazılım kütüphanesi bulunur. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Dublin Kaplan International Colleges Dil Okulu olağanüstü özellikler ve tesisler sunmaktadır, bunlar:


•Liffey Nehri’ne yukardan bakan, Georgian tarzı büyüleyici bir bina
•Çok çeşitli müzeleri, galerileri, kafeleri ve kitapçıları ile modern Temple Bar’da harika bir konum
•12 aydınlık derslik, tam donanımlı multimedya imkanları olan yenilenmiş bilgisayar merkezi ve kapsamlı bir yazılım kütüphanesini içeren modern tesisler
•Öğrencilere çok yüksek bir akademik standart sunan çok deneyimli bir eğitim ekibi
•Galway ve Killarney’de geçirilen hafta sonlarının da dahil olduğu çok çeşitli aktivite programları...


İrlanda kışları soğuk ve yağmurludur, ama koşullar çok nadiren aşırıya kaçar; bu yüzden havanın, dışarı çıkmanıza, gezmenize ve şehrin sunduklarının tadını çıkarmanıza engel olmasına izin vermeyin. Haziran ile Eylül ayları arasında İrlanda’nın havası ılıktır. Dışarısı güneşli ve sıcaktır. Yazlar havaya göre belirlenir ve biraz değişkenlik gösterir. Sabah güneşle uyanabilir ve öğle yemeğine şemsiyenizle gidebilirsiniz.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce Kursu: Haftada 20 ders İngilizce eğitimi alabileceğiniz kursa minimum katılım yaşı 16’dır.

Yoğun İngilizce Kursu: Haftada 20 ders standart İngilizce ve 8 seçmeli ders alabileceğiniz kursa minimum katılım yaşı 16’dır. Seçmeli dersler; kelime bilgisi, güncel olaylar vs... gibi derslerden oluşur.

Tatilde İngilizce Kursu: Haftada 20 ders İngilizce eğitimi alabileceğiniz kursa minimum katılım yaşı 16’dır.

Akademik Yıl ve Sömester Programları: 20 hafta veya 32 hafta süre ile katılabileceğiniz senede belli başlangıç tarihleri olan bu programda Yoğun veya Genel İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Avantaji kursa başladığınız sınıf ile program sonuna kadar devam edebilirsiniz.

IELTS Hazırlık Kursu: Haftada 20 ders IELTS Hazırlık ve 7 tamamlayıcı yapıda çalışmadan oluşur. Bu program ana konu olarak verildiği gibi aynı zamanda Yoğun İngilizce programının tamamlayıcı unsuru şeklinde de alınabilir. Programa katılabilmek için orta-ileri düzeyde olmak gerekir.

Cambridge Sınavları Hazırlık Kursu: Haftada 20 ders FCE veya CAE ders ve 7 tamamlayıcı yapıda çalışmdan oluşur. Bu program ana konu olarak verildiği gibi aynı zamanda Yoğun İngilizce programının tamamlayıcı unsuru şekilnde de alınabilir. Programa katılabilmek için orta-ileri düzeyde olmak gerekir.

İş İngilizcesi: Haftada 20 ders standart İngilizce ve 8 seçmeli ders alabileceğiniz kurstaiş çevreleri ile etkin bir iletişim için İngilizceyi en verimli şekilde kullanmayı öğrenebilirsiniz. Seçmeli dersler; kiş yazışması becerileri, toplantılara katılım, vs... gibi derslerden oluşur

Üniversite Yerleştirme Servisi: Dünya çapında 100 ortak okulu bulunan KaplanAspect öğrencilere master, lisans, önlisans ve diploma programlarına yerleştirme konusunda danışmanlık hizmeti verir. 16 hafta ve üzeri kayıtlı öğrenciler bu hizmetten ücretsiz yararlanabilirler. Bazı partner okullar KaplanAspect öğrencilerinden ekstra bir dil sınavı istemeksizin onları okullarına kabul edebilmektedirler.

Üniversite Hazırlık Programları: Öğrenciler bu programa katılarak çeşitli üniversite kredileri almaya veya önlisans programlarına ikinci yılında geçiş yapma gibi pek çok alternatif eğitim planından yararlanabilirler.

OPUS Ücretli Çalışma ve Dil Programı: Bu programda öğrencilere hem İngilizce eğitimi hem de ücretli bir işe yerleştirilme garantisi sunuluyor. Programa en az 6 veya 9 aylik sürelerle Londra, Edinburgh, Oxford, Dublin, Sydney, Perth, Auckland’da katılabilirsiniz. En az 18 yaşında ve İngilizcesi en az orta seviyede olan öğrenciler kabul edilmektedir. Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır.

 

Aile Yanı
Aile yanı konaklama, farklı bir kültürü öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibinizle birlikte yemek yediğiniz her gün, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşmanın faydalarını göreceksiniz. Tüm Kaplan International Colleges aile yanı konaklamaları, size güvenli ve konuksever bir ev ortamı sunmak için özenle seçilir. Özel banyolu aile yanı konaklama, sınırlı miktarda bulunmaktadır. Bu seçenek aile yanı konaklamanın sundugu butun avantajların yanı sıra, öğrencinin kullanımına özel banyo sağlamaktadır.

Oda tipi: İki veya tek kişilik
En küçük yaş: 16
Yemek: 14 öğün/hafta


Öğrenci evi


Kaplan International Colleges Dublin İngilizce Dil Okulu öğrencilere çeşitli öğrenci evi seçenekleri sunmaktadır. Hepsi şehir merkezindedir ve ister kendi yemeğinizi yapabileceğiniz isterse yarım pansiyonlu harika konaklamalar sunmaktadır!
Room type: Twin and Single
En küçük yaş: 18
Yemek: Yemeksiz veya yarım pansiyonlu

Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz.

Neden Tercih Edilmeli ?

•Dublin’in sayısız parklarını, kalelerini ve müzelerini keşfedin
•Croke Park’ta hurling ya da İrlanda futbolu maçını izleyin
•Guiness Storehouse’da Guiness’in (siyah bira) tarihini öğrenin
•Yerel bir barda İrlanda müziği ve dans gecesine katılın
•İrlanda’yı keşfedin ve Cork ya da Galway’i gezin

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler