MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Kings Boston Dil Okulu  Kings Boston Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / Massachusetts / Boston
Kuruluş Tarihi 2011
Adres Pine Manor College Campus, 400 Heath Street, Chestnut Hill Boston, MA 02467
Web www.kingscolleges.com ...
Mail boston@kingscolleges.com
Tel ---
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT YAPTIRAN HERKESE ÜCRETSİZ ABD VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİYORUZ!


Kampanyalı Fiyatlar 31 Aralık 2017'ye Kadar Geçerlidir
Tüm Kurslarda %30 İndirim
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders / 18 Saat 1.560 USD 1.092 USD 468 USD
08 Hafta 20 Ders / 18 Saat 3.120 USD 2.184 USD 936 USD
12 Hafta 20 Ders / 18 Saat 4.524 USD 3.167 USD 1.357 USD
24 Hafta 20 Ders / 18 Saat 8.520 USD 5.964 USD 2.556 USD
36 Hafta 20 Ders / 18 Saat 12.780 USD 8.946 USD 3.834 USD

Okul Hakkında Kısaca

2011 yılında New England bölgesindeki Boston şehrinde açılmış olan Kings Colleges Boston dil okulu şubesi, eyaletin kolejlerinden Pine Manor College kampüsünde eğitim vermektedir. Kings Colleges Boston İngilizce Dil Okulu, Boston şehir merkezine kısa bir mesafede bulunan Chesnut Hill bölgesinde bulunmaktadır.

 

Okulun 60 hektarlık arazisi öğrencilere yeşil ve sakin bir ortamda eğitim alma fırsatı sunmaktadır. Mevcut geniş sınıflarda eğitim verilmekte olan Kings Colleges Boston'da öğrencilerine her türlü teknolojik imkanı sunmasının yanı sıra, okul arazisi içerisinde bulunan tenis kortu, basketbol, voleybol gibi spor sahaları, spor salonu ve donanımlı kütüphane gibi tüm imkanları da sunmaktadır. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Kings Colleges Boston dil okulu şubesinin bulunduğu Pine Manor College kampüsü, Boston merkeze 20-25 dakika mesafede Boston’ın en güzel yerinde bulunmaktadır. Amerika’nın en eski ve kültürel anlamda en zengin şehirlerinden biri olan Boston, günümüzdeyse bir eğitim, sağlık, finans ve teknoloji merkezidir. Harvard Üniversitesi, MIT, Massachusetts Üniversitesi, Northeastern Üniversitesi, Boston Koleji, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi dünyaca ünlü eğitim kurumları Boston ve civarında yeralmaktadır. Kings College’ın özene hazırladığı yaz kampı ile bu önemli eğitim merkezinde bir yaz okuluna katılmanın ayrıcalığına varın. 

Okulun Sunduğu Programlar

    Üniversite hazırlık ve geçiş programları (Amerika)
    A-Level
    GSCE
    Üniversite Hazırlık (Foundation)
    Master Hazırlık
    Turizm ve Otel İşletmeciliği Diploması
    Genel İngilizce
    Akademik Amaçlı İngilizce
    TOEFL,IELTS,Cambridge Sınavlarına Hazırlık
    SAT,GMAT,GRE Hazırlık
    İngilizce + Sanat ve Dizayn
    İngilizce + İşletme ve Finans
    İngilizce + Film ve Film Yapımı
    İngilizce + Hukuk
    İngilizce + Müzik
    İngilizce + Turizm ve Otel İşletmeciliği

    Yaz Okulları  

Konaklama Seçenekleri

Kings Colleges Boston kampüsü içindeki yurtta tek kişilik ya da çift kişilik odalarda paylaşımlı konaklama imkanı vardır. Her 6 öğrenci bir banyoyu paylaşmaktadırlar. Ayrıca yurtta her katta bir ortak kullanım alanı bulunmaktadır, burada öğrenciler dinlenip, bir arada vakit geçirip sosyalleşebilmektedir. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

Kings Eğitmenlerinin tümünün en az bir tanesine sahip olduğu DELTA, SELTA veya MA in TESOL gibi sertifikalar gösterilebilir. Kings Colleges verdiği nitelikli İngilizce eğitimini sosyal aktivitelerle zenginleştirmekte, bu sayede öğrencilerinin genel kültür seviyelerini yükseltirken İngilizce Pratik yapmalarını da sağlamış olmaktadır. Kings Colleges öğrencileri, okul eğitiminin ilk günü İngilizce bilgilerini ölçmek amacıyla Seviye Tespit Sınavına tabi tutulurlar. İlgili sınav sonucuna göre öğrencinin eğitim süresi sonrasında ulaşması hedeflenen İngilizce seviyesi öğrenciye bildirilir. En az 12 haftalık bir eğitim sonrasında, eğer öğrenci hedeflenen İngilizce seviyesine ulaşmamışsa, o seviyeye ulaşıncaya kadar, Kings Colleges’ta alacağı İngilizce eğitimleri için herhangi bir ücret alınmayacaktır. Öğrencinin bu hakka sahip olabilmesi için okula %90’dan az devamsızlığının olmaması, ödevlerini yapmış olması ve en az 12 haftalık eğitim için kayıt olmuş olması gerekmektedir. Konaklama hizmeti söz konusu garantinin kapsamı dışındadır.
 
Kings Colleges, öğrencilerine hem Los Angeles’ta hem de Boston’da Aile Yanı konaklama alternatifi de sunmaktadır.
 
Kings Colleges, öğrencilerine haftada 20 ders saati Compact Course, 28 ders saati Intensive Course, Diploma of English (24 ve 36 Hafta Seçenekleriyle), TOELF IBT ve Cambridge FCE Sınavlarına hazırlık programları sunuyor.
 
A.B.D.’de Yüksek Lisans yapmak isteyen öğrencilerin girmek sorunda olduğu SAT, GMAT, GRE gibi sınavlara yönelik Test Hazırlık Kursları da hem Boston hem de L.A. merkezinde Kings Colleges’ın sunduğu kurs seçenekleri arasındadır.
 
Yukarıdaki programlara ilaveten, English Plus kurslarıyla Kings Boston İngilizce + Müzik; Kings Los Angeles İngilizce + Film Çalışmaları ve Yapımı gibi seçenekleriyle, öğrencilerineİngilizce eğitimi vermekle kalmıyor, onların İngilizceleriyle birlikte sosyal yönlerini de geliştirmeye çalışıyorlar.
 
Müzik ve Film = İngilizce +: Kings Colleges, Amerikan Müzik Endüstrisi’nin kalbi olan aynı zamanda Boston Müzik Akademisi’ne (Boston Academy of Music) ev sahipliği yapan Boston Şehrinde bulunan merkezinde öğrencilerine English + Music dersleri alma imkânı da sunmaktadır. Kings Colleges Boston Öğrencileri, almakta oldukları İngilizce eğitimine ilaveten Müzik dersleri alma şansına da sahiptirler.
 
İlgili dersler, Amerikan Müzik Tarihi (History of American Music), Müzikal Beste İcrası (Musical Composition Performance), Beste Yapımı ve Musiki Usulleri (Production and Musical Techniques), gibi ders içeriklerinden oluşmaktadır.
Bununla beraber Kings Colleges Amerikan Film Endüstrisi’nin kalbi olan Hollywood yani Los Angeles Merkezinde öğrencilerine English + Film Studiesand Film Making dersleri alma imkanı da sunmaktadır. Kings Colleges Los Angeles Öğrencileri almakta oldukları İngilizce eğitimine ilaveten Sinemacılık eğitimi de alabilmektedir. İlgili dersler Dünyanın bu alanda lider kuruluşlarından biri olarak bilinen AMDA (The American Musical and Dramatic Academy) ile işbirliği içinde yürütülmektedir. İlgili derslerden bazıları Kings Los Angeles merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde olan AMDA merkezinde de verilmektedir. İlgili kurs aynı zamanda bazı stüdyolara ve endüstri içindeki kuruluşlara ziyareti de kapsamaktadır.
İlgili dersler, Sinema Tarihi (Film History), Hollywood Tarihi (History of Hollywood) Oyunculuk (Acting for the Camera), Senaryo Oluşturma/Geliştime (Script Development), Yapım (Production/Post Production) gibi ders içeriklerinden oluşmaktadır. Öğrenciler ilgili eğitim sonunda, kendi yazdıkları ve yönettikleri kısa film veya belgesel yaparlar. Eğitim sonunda ilgili yapımlar arasındaki en iyi yapım ödüllendirilir.
ClassMate,  Kings Colleges öğrencileri için internet olan her yerden ulaşılabilen çevrimiçi bir kaynaktır. Öğrenciler Classmate üzerinden 7/24 İngilizce öğrenimlerini sürdürebileceklerdir. Kings Öğrencileri internet olan her yerden ders materyallerine ulaşabilmekte, planlanan ders içeriklerini görebilmekte ve bu sayede ilgili derslere hazırlıklarını sürdürebilecekleri ekstra kaynakları da okuyabilmektedirler. Sistemin en önemli özelliği sınav pratikleri yapabilecekleri FCE, CAE, IELTS ve TOEFL IBT gibi test ve çalışma kaynaklarına ulaşabilmeleridir.
 

Kings Colleges’ın tüm okullarında, Sosyal aktiviteler ve gezilerden sorumlu Aktivite Organizatörleri de çalışmaktadır. Online ClassMate sistemindeki Calendar özelliği sayesinde öğrenciler planlanan aktiviteleri de görme olanağına da ayrıca sahiptirler. Başka önemli bir özellik de Öğrencilerin sisteme bağlanarak öğretmenleri ve arkadaşlarıyla iletişim kurabilmeleridir. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler