MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Kings Londra Dil Okulu  Kings Londra Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Londra
Kuruluş Tarihi 1966
Adres 25 Beckenham Road Beckenham Kent BR3 4PR England
Web www.kingscolleges.com ...
Mail london@kingscolleges.com
Tel +44 (0) 20 8650 5891
Fax +44 (0) 20 8663 3224

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT YAPTIRAN HERKESE ÜCRETSİZ İNGİLTERE VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİYORUZ!

Kayıt Ücreti: 75 İngiliz Sterlini (GBP)

Aile Yanı Tek Kişi, Yarım Pan.Haftalık 191 İngiliz Sterlini

Yaz Ayı Sezon Farkı (17 Haz - 12 Ağu): Haftalık 24 Sterlin

Öğrenci Yurdu, birçok seçenek var, 200 GBP'den başlar.

Konaklama Kayıt Ücreti: ---

Heatrow Havalimanı Transferi: 130 İngiliz Sterlini (GBP)


Kampanyalı Fiyatlar 31 Aralık 2017'ye Kadar Geçerlidir
Tüm Kurslarda %30 İndirim
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders / 15 Saat 1.208 GBP 846 GBP 362 GBP
08 Hafta 20 Ders / 15 Saat 2.416 GBP 1.691 GBP 725 GBP
12 Hafta 20 Ders / 15 Saat 3.216 GBP 2.251 GBP 965 GBP
24 Hafta 20 Ders / 15 Saat 5.976 GBP 4.183 GBP 1.793 GBP
36 Hafta 20 Ders / 15 Saat 8.964 GBP 6.275 GBP 2.689 GBP

Okul Hakkında Kısaca

Kings Colleges dil okullarının ikinci şubesi olarak 1966 yılında, dünyanın en canlı, en ilgi çekici şehirlerinden biri olan Londra’da kurulmuş Kings Colleges London ile İngilizce öğrenirken yapabileceğiniz çok sayıda aktivite vardır. Soho’nun ünlü barlarında gece eğlencesi, Oxford Caddesi’nde alışveriş keyfi, Buckingham Sarayı’na, Parlemento Binaları’na, meşhur tiyatrolara ve yemek diyarı Borough Market’e ziyaretler, Londra’daki yapılabilecek aktivitelerden sadece birkaçıdır. Okulun kurulu olduğu Beckenham Londra’nın dışında ama merkeze trenle sadece 20 dakika uzak olmasıyla öğrencilere güvenli ve yeşil bir atmosfer sunan bir bölgedir.

 

Kings Colleges Londra iki binada toplam 18 sınıfta eğitim vermektedir. Okulun içerisinde bulunan kütüphane ve bilgisayarlı çalışma odası öğrencilerin eğitim için gerekli olan malzemelere kolayca ulaşmalarını sağlamaktadır. Öğrenciler okul içerisinde bulunan ve 2009 yılında yenilenen kafeteryada her türlü yemek ihtiyaçlarını giderebilmektedirler.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Kings Colleges Londra'nın olduğu Beckenham olarak bilinen , güvenli, yeşilliği bol ve varlıklı bir Londra mahallesinde, iki geniş müstakil binada eğitim verilmektedir. Londra'nın merkezine trenle 20 dakikadır. Okulda, 18 ferah sınıf vardır. Ortalama 10 kişilik ve 16 kişilik sınıfların birçoğunda interaktif tahta bulunur. Ayrıca ücretsiz kablosuz internet erişimi (wi-fi), bilgisayar destekli dinleme ve öğrenme merkezi ve kütüphane de bulunmaktadır. Okul kantininde her gün öğleyin sıcak yemek yiyebilirsiniz. Ayrıca kantin, Müslüman öğrenciler için helal yiyecekler, vejeteryanlar için yiyecek seçenekleri, çok çeşitli atıştırmalıklar ve içecekler sunar. Bahçesinde ise zaman zaman barbekü partileri de yapılır. Kings Colleges Londra Dil Okulu'nda çok çeşitli spor ve eğlence aktivitelerine katılabilirsiniz. Okulun tam karşısındaki dinlenme ve eğlenme merkezinde, geniş bir yüzme havuzu, gym salonu, dans stüdyosu, sağlık ve güzellik merkezi vardır. Okulun arkasındaki geniş ve güzel bahçede, derslerden sonra arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirerek İngilizce pratiğinizi de geliştirebilirsiniz. 

Okulun Sunduğu Programlar

- Akademik Amaçlar İçin İngilizce
- Genel İngilizce
- İleri İngilizce
- İş İngilizcesi
- Sınavlara Hazırlık (IELTS, Cambridge FCE ve CAE )

- Yaz Kursları 

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı: Okulun dikkatlice seçtiği ve düzenli olarak denetlediği aile yanı konaklamada pratiğinizi geliştirirken İngiliz kültürünü de yakından tanıma olanağı bulabilirsiniz. Yıl boyunca tek kişilik, konforlu oda seçeneği vardır. Fakat yaz dönemlerinde bazen paylaşımlı oda seçeneği de olabilir. Oda bir öğrencinin gereksinimini karşılayacak mobilyalarla donatılmıştır. Aile hergün kahvaltı ve akşam yemeği verir. Kimisinde ise yemek verilmektedir (Yemeksiz Aile Yanı (Self-Catering). Bu tip konaklamalar okula ortalama 10 ile 30 dakika yürüme mesafesindedir. Otobüsle de gidilebilir.
 

Öğrenci Evi Konaklama: Öğrenci evi, biraz daha bağımsız olabileceğiniz bir konaklama şeklidir. Öğrenci evlerinde, ferah yatak odaları, geniş ortak alanlar, ayrı mutfaklar, 2 banyo ve geniş bir bahçe vardır. Öğrenciler yemeklerini kendileri yaparlar. Okula genelde 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

Kings Eğitmenlerinin tümünün en az bir tanesine sahip olduğu DELTA, SELTA veya MA in TESOL gibi sertifikalar gösterilebilir. Kings Colleges verdiği nitelikli İngilizce eğitimini sosyal aktivitelerle zenginleştirmekte, bu sayede öğrencilerinin genel kültür seviyelerini yükseltirken İngilizce Pratik yapmalarını da sağlamış olmaktadır. Kings Colleges Okulları İngiltere'nin en güzel bölgelerinde bulunmaktadır.
 
İngilterede bulunan en kaliteli okullardan biri olan Kings Colleges'de sunulan eğitim British Council onaylıdır. Okul BAC tarafından da alredite olup aynı zamanda ENGLISH UK üyesidir.
 
Kings Colleges şubelerinin  eğitim vermekte olduğu okulları İngiltere şartlarında oldukça konforludur. Okullarda sıcak yemek sunulan kafeterya ve yemekhaneler, barbekü partileri için her zaman hazır yemyeşil bahçeleri akıllı tahtalar ile donatılmış multimedya sınıflar wireless internet alanları kişisel kullanıma açık bilgisayarlar ve zengin dil kütüphaneleri tüm merkezlerde stabdart olarak sunulmaktadır.
 
Kings Colleges, birçok farklı kurs opsiyonu bir arada sunabilmektedir. Bunlar; genel İngilizce, iş İngilizcesi, sınavlara hazırlık ,üniversiteye hazırlık, işe yerleştirme,yaz kampları ve kısa süreli yaz programları, bire-bir ders opsiyonları ve özel amaçlı İngilizce programları gibi.
 
Okul talep eden öğrencilerin ailelerine okul devamlılığı ve dil gelişimi ile ilgili akademik rapor sunmaktadır.
 

Kings Colleges öğrencilerinin rahatı için aile yanı,  yurt konaklama , öğrenci evlerinde kalma ve otel imkanları sunulmaktadır. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler