MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

LSBF İngiltere  LSBF İngiltere

Derecelendirme:
Şube Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Londra
Kuruluş Tarihi 2003
Adres 9 Holborn, London, EC1N 2LL, United Kingdom
Web www.lsbf.org.uk...
Mail info@lsbf.org.uk
Tel +44 (0) 207 100 1808
Fax +44 (0) 20 7823 2302

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Londra Belgravia’da yer alan London School of Business And Finance (LSBF) hareketli ticari ve sosyal yaşamın merkezindedir. Avrupa’nın ilk finans merkezi olan bu güzel şehirde en kaliteli eğitimi alabilirsiniz. Benzersiz bir eğitim kurumu olan London School of Business and Finance, proaktif ve küresel pazar eğilimleriyle tutarlı bir biçimde geliştirilmiş uzmanlık programları sunmakta olup dünyanın her köşesindeki 140'ı aşkın ülkeden en kaliteli adayları çekmektedir. Uluslararası perspektifi göz önünde bulunduran LSBF, Lisans ve Lisansüstü dereceleri ile özel kariyer beklentilerinize göre bireysel olarak düzenlenebilen mesleki yeteneklerden oluşan bir portföy geliştirmiştir. London School of Business and Finance’in programlarının kalitesi hem teori hem de pratiği birleştirmesinden kaynaklanmaktadır. Her öğrencinin gizli bir potansiyeli olduğundan yola çıkarak kişiye özel yaklaşımlara önem veren ve eğitimini bu şekilde yönlendiren bir okuldur. Başarısının en önemli anahtarı ise alanında deneyimli eğitim kadrosudur. Lisans ve lisansüstü programların yanısıra profesyonellere yönelik kısa ve özel programlarda sunmaktadır. LSBF, dual programlarınında MBA ve çeşitli finans alanındaki ACCA, CIM, CIMA veya CFA eğitimlerini de vermektedir. MBA alanında Avrupa’nın en önde gelen okullarından Grenoble Graduate School of Business (GGSB)  ile ortak programlar sunmaktadır. Grenoble Graduate School, 2005 yılında the Financial Times (FT) listesinde Avrupa 15.si olarak yer almış aynı zamanda Economist Intelligence Unit tarafından Avrupa’nın en önde gelen İşletme fakültelerinden birisi olarak tanımlanmıştır. Okulun Master in International Business programı 2006 yılında  FT tarafından Avrupa’da sunulan işletme programları arasında 4. sırada yer almıştır.  GGSB dünyada EQUIS, AMBA ve AACSB. Akreditasyonuna aynı anda sahip olan 25 işletme okulundan birisidir. Bunun dışında LSBF önde gelen İngiliz üniversitelerinden birisi olan  The University of East London (UEL), ile finans ve pazarlama alanındaki profesyonellere yönelik  Masters programları oluşturmuştur. Alanındaki başarısı ve kalitesi ile mezunlarının iş hayatının en aranan elemanları haline gelmesine sebep olmuştur. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

LSBF'nin merkez kampüsü Londra’nın kalbindedir. Dünyanın en iyi şehirlerinden biri olan Londra’dan, bir eğitim alanı olarak daha iyi bir yer olamaz. Öğrenciler çalışmalarını, kariyer olanaklarını ve sosyal hayatlarını destekleyecek limitsiz kaynaklara sahip olurlar. Londra çeşitliliği, kurumsal altyapı ve ticari bağlantı destekleri ile heyecan verici ve öğrencilerin kendilerini kanıtlamaları ve emelleri peşinde koşmaları için benzersiz bir şehirdir. Birçok restoran, dükkan, sinema, bar ve kulüplerde öğrencilere özel indirimler vardır. Tam zamanlı okuyan öğrenciler ayrıca otobüs ve metrolardan %30 indirimli faydalanabilmektedirler. Londra’da 200’den fazla müze, 8.000 dönüm üzerinde parklar vardır ve bunların çoğunu ziyaret etmek ücretsizdir. Londra’da okumak, geleceğinizi kurup, mesleki olanaklarınızı genişletmenize yardımcı olurken aynı zamanda önemli bağlantılar kurmanızı ve arkadaş edinmenizi sağlar. 

Okulun Sunduğu Programlar

LİSANS PROGRAMLARI

London School of Business & Finance (LSBF) öğrencilerini uluslararası bağlamda yaratıcı düşünmeye hazırlar. LSBF Lisans programları uluslararası tanınmış olup (AACSB, EQUIS, AMBA) tarafından akredite kazanmış, İngiltere’nin önde gelen iş okulları ve Financial Times, Grenoble Graduate Business Schoo tarafından rank edilmiştir. Programlar öğrenciler için iş beklentilerini genişletir. LSBF tarafından sunulan lisans programı Bachelor in International Business’dir.  Bu program 3 yıl sürmektedir. Katılmak için lise mezunu olmak, IELTS 6.5 skoru, TOEIC 800 skoru veya eşiti olmak gerekir. Dil seviyesi yetersiz olan adaylar LSBF’in dil programlarına katılabilirler.

 

YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI 

London School of Business & Finance (LSBF) öğrencilerine eşsiz bir eğitim sunar; çağdaş ve uluslararası tanınmış programları amaçlarına uygun olarak hazırlanmıştır. En yüksek niteliklerdeki akademik partnerleri, geniş iletişim ağı, son teknoloji ile donatılmış tesisleri ile LSBF business management, finance ve marketing programlarındaki mükemmelliğin global merkezi olarak bilinir. LSBF’de sunulan yüksek lisans kursları şunlardır:

MBA
MIB
MSc in Finance
MSc in Marketing
LLM in International Business Law
 
 

 

 

 

 

MBA Eğitim Programı: Teknoloji Yönetimi, Ticaret Zekası, Finans ve Yönetim Danışmanlığı gibi alt dallara ayrılmış olan MBA eğitim programı 24 ay sürer. İlk 12 ay teorik eğitim, ikinci 12 ay pratik proje eğitimine dayalıdır. Başarılı öğrencilere 7.000£’a kadar başarı bursu verilir. Eylül veya Mart aylarında eğitime başlanabilir. MBA eğitim programı giriş koşullarında üniversite mezuniyetinden sonra ilgili alanda en az 3 senelik iş tecrübesi şartı aramaktadır.

 

 
MIB Uluslararası Ticaret Master Eğitim Programı: Yeterli iş tecrübesi olmayan öğrenciler MIB eğitim programında eğitim alabilirler. MIB eğitim programı diploması Grenoble Graduate School of Business (GGSB) tarafından verilir. MIB eğitim programı AMBA tarafından onaylı olup “Financial Times” tarafından 2008 yılında dünyada ilk beş eğitim programı içinde yer almıştır. MIB eğitim programı 24 ay sürer. İlk 12 ay teorik eğitim, ikinci 12 ay pratik proje eğitimine dayalıdır. Başarılı öğrencilere 5.000£’a kadar başarı bursu verilir. Eylül veya Mart aylarında eğitime başlanabilir.
 
MSc Master Eğitim Programları: Bir sene süren programlarda başarılı öğrencilere 4.000£’a kadar başarı bursu verilir. Eylül veya Mart aylarında eğitime başlanabilir. London Stock Exchange gibi özel kurumlarda proje veya staj yapmanıza imkan sağlanır.
 

LSBF (London School of Business and Finance) gibi İngiltere, Londra’da özel bir okulda, özel bir eğitim almak istiyorsanız lütfen yurtdışı eğitim danışmanlarımıza ulaşınız. 

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz.

Neden Tercih Edilmeli ?

*Avrupa'nın en iyi işletme okullarından biri olarak 2010 yılında Financial Times'da Avrupa'nın 19.uncu sırasında ve Economist Intelligence Unit ve Business Week tarafından Avrupa'daki önde gelen işletme okulu olarak gösterildi.
 
*Uluslararası tanınan MBA - EQUIS, AMBA ve AACSB tarafından üçlü akredite edilen FT tarafından 2009 yılında dünyada 87. sırada ve Avrupa'da 25. sırada yer alıyor.
 
*Uluslararası İşletme Yüksek Lisans programı 2009 yılında FT tarafından yönetim programlarında dünyada 7.si olarak listelenmiştir.
 
*İşletme, yönetim, finans ve pazarlama dünyasına benzersiz bir bakış açısı sağlamak için önemli ve deneyimli profesyonel öğretmenler.
 
*Burs programları ve taksitle ödeme seçenekleri.
 
*Merkez Londra'nın kalbinde olan kampüsü ile Avrupa'nın en büyük merkezinde finans ve işletme eğitimi.
 
*Benzersiz becerilerinizi tanımlamanıza ve yenilerini geliştirmek için çözüm bulmaya yardımcı olabilecek kişisel yaklaşım.
 
*Öğrencilerimizin teorik, pratik ve yumuşak becerilerini geliştirmeye odaklanan programların portföyü.
 
*ACCA, CIMA, CFA® or CIM programlarını sunması.
 
*Galler Üniversitesi ve diğer akademik işbirliği.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
LSBF İngiltere LSBF İngiltere İngiltere --- Londra