MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Manchester Academy of English Dil Okulu  Manchester Academy of English Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Manchester
Kuruluş Tarihi 1991
Adres St. Margaret's Chambers, 5 Newton St, Manchester, M1 1HL, UK
Web www.manacad.co.uk ...
Mail info@manacad.co.uk
Tel +44 (0)161 237 5619
Fax +44 (0)161 237 9016

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

1991’de kurulan Manchester Academy of English, dünyanın her yerinden öğrencilere yüksek standartlarda İngilizce dil eğitimi sunan, Manchester’ın en iyi dil okullarından biridir. Her yıl 50 farklı ulustan öğrencileri ağırlayan okul British Council tarafından tanınmıştır. Ayrıca bir English UK ve English in North üyesidir. Çünkü Manchester Academy of English, Manchester’da kaldığınız süreden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için, okulda ders saatleri dışında herkese ilginç gelebilecek çeşitli etkinlikler içeren düzenli sosyal aktivite programları düzenler. Manchester Academy of English’te, açık fikirli, dost canlısı ve eğitime coşkuyla yaklaşan öğretmenlerle, yüksek düzeyde profesyonellik bulacaksınız. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Okul, alışveriş, kültür, eğlence, müzik ve spor faaliyetleriyle ünlü kozmopolit bir şehir olan Manchester şehir merkezinde, tarihi bir binada hizmet vermektedir. Okul binasında öğrenciler için kütüphane, bireysel çalışmalar için dil laboratuvarı, bilgisayar merkezi ve öğrenci salonu yer almaktadır.  

Okulun Sunduğu Programlar

Manchester Academy of English'de kurslar tüm yıl boyunca sürmekte ve standart (haftalık 15 saat ders), intensive (haftalık 20 saat ders) ve super intensive (haftalık 20 saat + 2 saat birebir ders) şeklinde üç tip ders programı takip edilmektedir. Okulda ayrıca; IELTS/Akademik İngilizce, İş İngilizcesi ve Cambridge Examinations Kursu da verilmektedir.
 
Okulda Verilen Bütün Programlar
 
· Genel İngilizce
 
·  Yaz Okulu (İngilizce + Geziler)
 
·  Cambridge Sınavlarına Hazırlık
 
·   IELTS Hazırlık
 
·   TOEFL Hazırlık
 
·    TOEIC Hazırlık
 
·    Birebir İngilizce
 
·    İş İngilizcesi
 
·    TKT – Teaching Knowledge Test
 
·     CELTA
 
·      DELTA Modülleri

 

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

Genel İngilizce kursları esnek başlangıç ve bitiş tarihleriyle tüm yıl boyunca devam eder. Maksimum sınıf mevcudu 12 kişilik olup yeni başlayanlar ve ileri düzeyde İngilizce bilgisi olanlar için uygun sınıflar mevcuttur. Manchester’da kaldığınız süreden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için, okulda herkese ilginç gelebilecek çeşitli etkinlikler içeren düzenli sosyal aktivite programları düzenlenmektedir. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
Manchester Academy of English Dil Okulu Manchester Academy of English Dil Okulu İngiltere --- Manchester