MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Mentor Language Beverly Hills Dil Okulu  Mentor Language Beverly Hills Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / Los Angeles
Kuruluş Tarihi 2002
Adres 9744 Wilshire Blvd Suite 445,Beverly Hills, CA 90212, USA
Web mliesl.edu/en/location/beverly-hills...
Mail ---
Tel +1 310 887 0777
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT YAPTIRAN HERKESE ÜCRETSİZ ABD VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİYORUZ!


Popüler Şehir Los Angeles'da Liste Fiyatları ile bile çok uygun fiyata DİL EĞİTİMİ
Yurt konaklama aylık 968$ (Çift Kişilik Oda)
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Saat 952 USD 952 USD 0 USD
08 Hafta 20 Saat 1.536 USD 1.536 USD 0 USD
12 Hafta 20 Saat 2.304 USD 2.304 USD 0 USD
24 Hafta 20 Saat 4.296 USD 4.296 USD 0 USD
36 Hafta 20 Saat 6.228 USD 6.228 USD 0 USD

Okul Hakkında Kısaca

Mentor Language Institute Los Angeles merkezinde bulunmaktadır ve Amerika'daki en popüler okullardan biridir. Okul yabancı öğrencilere İngilizce eğitiminde uzmanlaşmış olup tüm öğretmenlerinin anadili İngilizce'dir.

 

Zengin eğitim programlarının yanısıra ders sonrası sosyal aktiviteyle dolu bir etkinlik programı sunulmakta bu sayede öğrencilerin konuşarak İngilizce pratik yapmaları teşvik edilmektedir. Tüm öğretmenlerimizin anadili İngilizce olmasının yanı sıra yetişkinlere İngilizce'yi ikinci dil olarak öğretmek için özel donanımlı bir eğitim sahibidirler. US Student Services tarafından MLI öğrencileri için aile yanı veya yurt konaklaması sağlanmaktadır. Mentor Language Institute ACCET tarafından akredite edilmiş olup, NAFSA, ETS ve TESOL gibi derneklere de üyedir.

 

Beverly Hills kampüsündeki öğrenci dağılımı genel olarak şu şekildedir; Japon %24, Suudi Arabistanlı %17, Brezilyalı % 10, Güney Koreli %7, Fransa %6, Çin %6, Türkiye %6, Rus %5, Tayvanlı %4 ve Diğer milletler %15. Beverly Hills kampüsü Türk öğrenciler tarafından daha çok tercih edilmektedir. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Beverly Hills kampüs dünyaca ünlü Rodeo Drive’a sadece beş dakika yürüme mesafesindedir. Santa Monica, Westwood (UCLA) ve Hollywood'a yakınlığı yanında, Beverly Hills, Los Angeles’ın en güvenli ve en lüks yerlerinden biridir. 

Okulun Sunduğu Programlar

Okulumuzda, Genel İngilizce, TOEFL IBT Hazırlık, İş İngilizcesi, TOEIC, İş İngilizcesi artı TOEIC, GMAT ve GRE Hazırlık programları sunmaktadır. Derslerden sonra katılabileceğiniz, geniş bir sosyal aktivite programı da mevcuttur. Böylece okul sonrası ve hafta sonları tüm öğrencilerin kaynaşması, yeni yerler görmesi ve hoş vakit geçirmesi amaçlanır.

• ESL (English as a Second Language Program) - 20 saat/hafta

• TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – 18 saat/hafta

• Business Communication Program – 20 saat/hafta

• Business English + TOEIC (Test of English for International Communication) – 20 saat/hafta

• GMAT (Graduate Management Admission Test) – 18 saat/hafta

• GRE (Graduate Record Examination) – 18 saat/hafta

Konaklama Seçenekleri

MLI, tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, MLI’nin size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz.

Neden Tercih Edilmeli ?

Kütüphane, Sosyal etkinlikler, Kültür gezileri, TOEFL test merkezi, TV odası, Asansörler, Tekerlekli sandalye erişimi, Yemek salonu, Ücretsiz internet, Kablosuz internet, Bilgisayarlar, Sesli öğrenme ve Kültürel geziler, Plaj aktiviteleri, Partiler ve organizasyonlar, Spor faaliyetleri

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler