MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Stafford House School of English Brighton Dil Okul  Stafford House School of English Brighton Dil Okul

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Brighton
Kuruluş Tarihi 2012
Adres Little Western Street, Brighton
Web www.staffordhouse.com ...
Mail soe@staffordhouse.com
Tel +44 (0) 1223 447707
Fax +44 (0) 1223 346181

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Stafford House School of English dil okulunun yeni şubesinin bulbunduğu, İngiltere’nin güneyinde yer alan Brighton uzun sahil şeridi, cafe ve pubları, hareketli sosyal hayatı ile en popüler öğrenci şehirlerinden biridir. Özellikle İngilizce eğitimi için dil okulu öğrencilerinin yoğun olarak tercih ettiği Brighton Londra’ya yaklaşık 45 dakikalık tren mesafesindedir. Stafford House School of English Brighton şehir merkezine 10 dakika mesafede yer alan modern binasında eğitim vermektedir. DELTA diplomalı öğretmenleriyle öğrencilerine en iyi eğitimi vermeyi amaçlayan okulda, genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık ve İş İngilizcesinin sunulduğu okulda öğrenciler için aile yanı ve ve öğrenci evi alternatifleri mevcut olan okul 2012 yılının Nisan ayında açılmış olup İngiltre'nin en yeni ve modern dil okullarından birisidir. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Brighton, Londra’nın merkezine 50 dakikalık mesafede bulunan İngiltere’nin güney kıyısında kozmopolit bir şehirdir. 2012 Nisan’da kurulmuş olan Stafford House School of English Brighton dil okulunun bulunduğu, alışveriş merkezleri, barları, restorantları, gece kulüpleri, iki büyük üniversitesi ve en önemlisi harika kumsalıyla Brighton kenti ideal bir öğrenci şehridir. Okul binasıBrigton şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Son teknoloji ile donatılmış 13 modern sınıfa sahip okul öğrencilerine birlikte zaman geçirebilecekleri ortak alan, kütüphane ve bilgisayar odası gibi olanaklar da sunar. 

Okulun Sunduğu Programlar

    Genel İngilizce Dil Kursları

    Yoğun İngilizce Dil Kursları

    İngilizce+Birebir Dil Kursları

    Cambridge Sınavlarına Hazırlık Dil Kursları

    Internship

    Work Placement

    Yetişkin ve Gençler için Grup Dil Kursları

    Gençler için(+12) Yaz Tatili Dil Kursları

    İngilizce+IT Eğitimi Dil Kursları

    İş İngilizcesi Dil Kursları

    Foundation Dil Kursları

Konaklama Seçenekleri

Aile yanında konaklama için belirlenen aileler personelimiz tarafından dikkatle seçilmektedir ve her ev ve evin sahibiyle ilgili gereken tüm bilgilere sahibiz.
 
İngiltere’ye gelmek ve burada eğitim almak için uzun bir yol katedeceğinizin farkındayız. Bu nedenle, öğrencilerimizin çoğunu İngilizce dilinin sürekli olarak konuşulduğu İngiliz ailelerinin evlerine yerleştirmekteyiz. Bu evde ailenizle buluşuyormuş gibi karşılanacaksınız ve her gün sıcaklık, arkadaşlık ve aidiyet duygusuyla ağırlanacaksınız.
 
Aile yanında konaklama
Aile yaşantısı ile bütünleşme. Tam möbleli çalışma üniteli yatak odası. Ailenin evinden okula ve okuldan eve ücretsiz otobüs servisi sayesinde paranız cebinizde kalacak. Haftalık çamaşırhane hizmeti.
 
 
 
Diğer konaklama seçenekleri
Yaz aylarında öğrenciler Stafford House Yurdu’nda (ek bir ücret karşılığı) kalabilirler. Öğrenciler için isterlerse yerel bir otel veya konuk evi de ayarlanabilir. Yaz Konutlarındaki gençler ve yetişkinler tam pansiyon kalmaktadır. Kahvaltı Konutta verilir. Sıcak öğle ve akşam yemekleri Üniversite kafeteryasında sunulmaktadır.

 Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

*Az sayıdaki öğrenci sınıfları (ortalama 10 kişi)
 *Yüksek donanımlı ve tecrübeli öğretmenleri
 *En son teknoloji ve her sınıfta özel tahtalar
 *Yıl içinde sosyal programlar

 *En iyi konaklama seçenekleri

Stafford House of English Brighton etkinlik organizatörleri boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olacaktır. Londra’da geziler, tiyatro, sinema, konserler, futbol, badminton, basketbol, müze ve sanat galerilerini ziyaretler… 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler