MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

The Language Gallery Birmingham Dil Okulu  The Language Gallery Birmingham Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Birmingham
Kuruluş Tarihi 2003
Adres 2nd Floor Podium, Centre City 5-7 Hill Street, Birmingham B5 4UA
Web www.thelanguagegallery.com/locations/birmingh...
Mail English@TheLanguageGallery.com
Tel +44 (0) 203 435 4569
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Birmingham dil okulumuz, İngiltere'nin ikinci büyük kentinin kalabalık merkezinde yer almaktadır. İngilizce öğrenmeniz ve şehrin ulaşım bağlantıları, cazibe merkezi ve eğlence mekanlarının geniş bir yelpazesine erişebilmeniz için mükemmel bir konumdadır. Bullring ve Pavilion alışveriş merkezleri, Birmingham New Street istasyonu ve Birmingham Royal Ballet'e yürüme mesafesindedir. Dinlenebileceğiniz ve arkadaşlarınızla sınıf arkadaşlarınızla buluşabileceğiniz, restoranın yakınında çeşitli restoranlar ve kafeler bulunmaktadır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Okulumuz, tam donanımlı 6 adet sınıf, İnternete erişebileceğiniz bilgisayarlar, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve kendi kendine çalışabileceğiniz bir ortam sunuyor. Öğrenciler için yemek alanı, rahatça kullanılabilen ortak bir salon da bulunmaktadır. Minimum kabul yaşı 18 olup, sınıflarda ortalama 16 öğrenci eğitim görmektedir.

 

Sosyal programımız, yurtdışında okuyan uluslararası öğrenciler için idealdir. Sosyalleşebilir, kişisel arkadaş ağınızı oluşturabilir ve çeşitli yerel etkinliklerde bulunabilir ve şehirdeki ve çevresindeki galerilere, müzelere, tiyatrolara ve spor karşılaşmalarına geziler düzenleyebilirsiniz. Londra, Bath, Oxford ve Stonehenge'e düzenli olarak planlanan geziler için İngiltere'nin geri kalanını keşfetmek için girişimlerde bulunma fırsatınız olacak. Fiyatlar değişebilir -bazı etkinlikler ücretsizdir-, ancak çoğu etkinlik / gezi fiyatı £ 15 ila £ 50 arasında olacaktır

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce

Bire Bir Kurs

IELTS Sınav Hazırlık

University Pathway Programme

Konaklama Seçenekleri

The Language Gallery Birmingham, sadece aile yanında Konaklama imkanı sunmaktadır. Birmingham'daki aile konaklamalarımızın çoğu, okul kampüsüne 1 saati içinde erişebileceğiniz elverişli bir konumdadır. Böylece, kendinizi İngiltere'nin en büyük ikinci kentinin zengin kültürüne çekme şansına sahip olacaksınız. Aile yanı konaklamalarımız, TLG tarafından yüksek standartlar getirilmesi gereken kurumlar tarafından yönetilmektedir. Kullandığımız evde kalışlar, British Council tarafından belirlenen gereksinimleri karşılar ve evden uzakta iken sizlere güvenli bir ortam sağlar. Oda Kahvaltı konaklamalar haftalık 140 - 145 Sterlin civarındadır. Yarım pansiyon konaklamalar ise haftalık 160 – 175 Sterlin civarındadır. 

Neden Tercih Edilmeli ?

Merkezi Konum

Zengin Sosyal Aktivite ve Gezi Programı

Çok çeşitli Program Seçeneği

Uygun Fiyat ve Türkiye Özel Promosyonu

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler