MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

The Language Gallery Dublin Dil Okulu  The Language Gallery Dublin Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İrlanda / --- / Dublin
Kuruluş Tarihi 2004
Adres 16-19 Wellington Quay, Temple Bar, Dublin 2, İrlanda
Web www.thelanguagegallery.com/locations/dublin...
Mail Toronto@TheLanguageGallery.com
Tel 35318075055
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

IBAT College tarafından sağlanan öğrenci çalışma olanakları, baskı olanaklarına ve öğrenci intranet erişimine sahip BT merkezleri içerir. Öğrenciler ayrıca basılı kopya öğrenme materyallerine erişebilir ve her iki kampüste bir öğrenci ara alanı, çalışma alanı ve özel İngilizce dil öğrenme desteğinden faydalanabilirler.  Okulumuz, tam donanımlı 30 adet sınıf, mutfak imkanı ve kantin hizmeti ve ücretsiz Wi-Fi erişimide olan ferah bir ortam sunuyor. Minimum kabul yaşı 17 olup, sınıflarda ortalama 15 öğrenci eğitim görmektedir

Yerleşim Yeri Özellikleri

Dublin'de İngilizce dil öğrenme deneyiminin sınıftan çok daha fazlası var. Programınızın bir parçası olarak, öğrenciler çok çeşitli organize sosyal etkinliklere katılabilir. Sosyal programımız, konuşma pratiğinize, sosyalleşmenize, iletişim kurmanıza ve uygulama imkân tanır. İrlanda'nın dünyaca ünlü cazibe merkezlerinin tadını çıkarırken dilinizi de geliştirmiş olursunuz. Cumartesi günü günübirlik geziler ve geziler Dublin yanı sıra İrlanda adasında organize ederken Hafta gün faaliyetleri genellikle Dublin veya çevresinde dayanır.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce

Cambridge Certificate Preparation

Konaklama Seçenekleri

The Language Gallery Dublin, tercih edeceğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, The Language Gallery’nin size evinizi aratmayacak konaklama imkânları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

Merkezi Konum

Zengin Sosyal Aktivite ve Gezi Programı

Kampüste Eğitim İmkanı

Uygun Fiyat ve Türkiye Özel Promosyonu

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler