MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

The Language Gallery Londra Dil Okulu  The Language Gallery Londra Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Londra
Kuruluş Tarihi 2003
Adres 18 Southampton Place, London, WC1A 2AJ, United Kingdom
Web www.thelanguagegallery.com/locations/london...
Mail English@TheLanguageGallery.com
Tel +44 (0) 203 4354569
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Londra İngilizce okulumuz, Holborn metro istasyonuna, Euston ve Blackfriars ana hat istasyonlarına ve yakındaki birçok otobüs bağlantısına sahip merkezi bir konumdadır. Yakınlarda çeşitli parklar ve bahçeler, British Museum ve Londra'nın başlıca turistik mekanlarından biri olan tarihi eski pazar Covent Garden bulunmaktadır. Leicester Square ve Çin Mahalle'lerinin olduğu gibi alışveriş için ünlü Oxford Caddesi'ne yürüme mesafesindedir. Ayrıca, tiyatro veya diğer akşam eğlenceleri için West End'e yürümeden önce sınıflarınızdan sonra dinlenebileceğiniz geniş bir kafe ve restoran seçenekleri bulunur.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Londra İngilizce okulumuzda 13 adet sınıf bulunur. Minimum kabul yaşı 16 olup, okulumuzun içinde öğrenci lobisi, bilgisayar odası ve Wifi erişimi bulunmaktadır. Sınıflarda ortalama 16 öğrenci eğitim görmektedir. Şubemizin çok zengin sosyal aktivite programı bulunmaktadır. İngiltere'nin önemli cazibe merkezlerini ve yerleri ziyaret etme şansını da içeriyor; Oxford, Stonehenge, Liverpool, Cardiff ve Edinburgh dahil. Hatta İrlanda, Fransa, Hollanda ve Almanya gibi önemli Avrupa destinasyonlarına gidebilirsiniz. Londra etkinlikleri ve gezi ücretleri £ 5 ila £ 15 arasındadır, eğer Londra dışına çıkmak isterseniz olaylar veya geziler genellikle £ 15 ila £ 50 arasında değişir. Londra veya İngiltere dışındaki geziler £ 50 ila £ 250 arasında olabilir

Okulun Sunduğu Programlar

Londra merkez okulumuzda, Genel İngilizce'den IELTS sınavına hazırlıktan, İspanyolca, Almanca ve İş İngilizcesi gibi akşam dil kursları dahil dil kursları sunulmaktadır. 

 

Yepyeni “University Pathway Programme” ile İngiltere’de üniversite okumak isteyenlere harika bir hazırlık programı sunuyoruz.  Ayrıca, “Internship Pathway Programme” ile de İngiltere'de istihdam edilebilirlik becerileri kazanmanıza ve iş deneyimi kazanmanıza katkı sağlıyoruz.

 

Ayrıca Özel Amaçlı İngilizce (ESP) ve “Teacher Refresher” Öğretmen kursunun yanı sıra eleştirel düşünme, iş iletişimi ve daha pek çok konuda seçmeli dersler gibi isteğe bağlı derslerden oluşan kapsamlı bir portföy sunuyoruz.

Konaklama Seçenekleri

The Language Gallery Londra, tercih edeceğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, The Language Gallery’nin size evinizi aratmayacak konaklama imkânları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

Merkezi Konum

Zengin Sosyal Aktivite ve Gezi Programı

Çok çeşitli Program Seçeneği

Uygun Fiyat ve Türkiye Özel Promosyonu

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler