MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

The Language Gallery Manchester Dil Okulu  The Language Gallery Manchester Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Manchester
Kuruluş Tarihi 2003
Adres 3rd Floor, Churchgate House, 56 Oxford St, Manchester, M1 6EU, UK
Web www.thelanguagegallery.com/locations/manchest...
Mail English@TheLanguageGallery.com
Tel +44 (0) 203 435 4569
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Manchester İngilizce okulumuz, Manchester Piccadilly tren istasyonundan ve canlı alışveriş alanından sadece birkaç dakika uzaklıkta, Manchester'ın kalbinde yer almaktadır. Hızlı ve kolay toplu taşıma İngilizce öğrenmenize katkı sağlar.

 

Manchester, kültürel ve sportif tarih dolu çok çeşitli bir şehirdir. Başlıca turistik yerler arasında Manchester Sanat Galerisi, Ulusal Futbol Müzesi, Bilim ve Sanayi Müzesi ve dünyaca ünlü Old Trafford Futbol Stadyumu gelir.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Okulumuz, tam donanımlı 6 adet sınıf, mutfak, öğrenci dinlenme alanı ve ücretsiz Wi-Fi erişimide olan ferah bir ortam sunuyor. Minimum kabul yaşı 16 olup, sınıflarda ortalama 16 öğrenci eğitim görmektedir. Sosyal programımız aracılığıyla Manchester çeşitliliğini keşfederken dil becerilerini de güçlendirebilirsiniz. Birkaç sosyal etkinlikte sınıf arkadaşlarınızla etkileşim kurarak sınıfınızda öğrendiklerinizi pekiştirme şansına sahip olacaksınız. Bunlara tarihi Chester gezileri, sinema akşamları, paintball, Whitworth Sanat Galerisi ve daha pek çok şey dâhildir. Fiyatlar değişmekle birlikte - bazı etkinlikler ücretsiz, ancak diğer geziler / etkinlikler £ 2 ila £ 50 arasında değişiyor.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce

Bire Bir Kurs

IELTS Sınav Hazırlık

University Pathway Programme

İş İngilizcesi - English for Work

Konaklama Seçenekleri

The Language Gallery Machester, tercih edeceğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, The Language Gallery’nin size evinizi aratmayacak konaklama imkânları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

Merkezi Konum

Zengin Sosyal Aktivite ve Gezi Programı

Çok çeşitli Program Seçeneği

Uygun Fiyat ve Türkiye Özel Promosyonu

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler