MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

The Language Gallery Toronto Dil Okulu  The Language Gallery Toronto Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Kanada / Ontario / Toronto
Kuruluş Tarihi 2003
Adres 22 College Street - Suite 500 Toronto, M5G 1K2, Canada
Web www.thelanguagegallery.com/locations/toronto...
Mail Toronto@TheLanguageGallery.com
Tel +1 416 800 2204
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Toronto okulumuz, Kanada'nın Toronto şehrinin kalbinde yer alıyor. Toronto'da, İngilizce okulumuz College metro istasyonuna, sokak pistlerine ve otobüslere sadece bir dakika uzaklıktadır. Dundas Meydanı, Eaton Merkezi ve Kensington Pazarı gibi meşhur Toronto cazibe merkezleri, Toronto'nun tüm yerlerine yürüme mesafesinde iken CN Kulesi ve Harbourfront'a sadece kısa bir yürüme mesafesindedir. Yakınlardaki kafeler, mağazalar ve restoranlar bir dizi, arkadaşlarınızla sosyalleşmenizi, dinlenmenizi ve zamanınızı en iyi şekilde geçirmenizi sağlayacak

Yerleşim Yeri Özellikleri

Okulumuz, tam donanımlı 10 adet sınıf, İnternete erişebileceğiniz bilgisayarlar, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve öğrenci lobisi ve dinlenme alanı bulunmaktadır. Minimum kabul yaşı 16 olup, sınıflarda ortalama 16 öğrenci eğitim görmektedir. Sosyal aktiviteler kapsamında Planlanan gezilerimizde sınıf arkadaşlarınızla heyecanlı Toronto'yu keşfedebilirsiniz. Distillery Bölgesi, CN Kulesi veya Toronto Adaları'na giden bir tekne yolculuğu gemisi dahil olmak üzere kentin birçok cazibesinden keyif alarak İngilizce becerilerinizi geliştireceksiniz. Kapsamlı sosyal takvimimiz ayrıca, Niagara Şelalelerine yapılacak eğlenceli günlük geziler, çeşitli spor etkinlikleri ve şehir festivalleri ve New York ve Chicago'ya hafta sonu kaçamakları da içerir.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce

İş İngilizcesi - English for Work 

IELTS Sınav Hazırlık

TOEFL Sınav Hazırlık

University Pathway Programme

Summer Business School - "Dil becerileri geliştirirken, kariyerini de ilerletmek isteyenler için"

Konaklama Seçenekleri

The Language Gallery Toronto, tercih edeceğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, The Language Gallery’nin size evinizi aratmayacak konaklama imkânları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

Merkezi Konum

Zengin Sosyal Aktivite ve Gezi Programı

Çok çeşitli Program Seçeneği

Uygun Fiyat ve Türkiye Özel Promosyonu

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler