MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ZONI Miami Beach Dil Okulu  ZONI Miami Beach Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / Florida / Miami
Kuruluş Tarihi 1995
Adres 1434 Collins Avenue, 2nd floor Miami Beach, FL 33139
Web www.zoni.com ...
Mail ---
Tel (305) 674-1500
Fax (305) 673-8766

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT YAPTIRAN HERKESE ÜCRETSİZ AMERİKA VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİYORUZ!


Kampanyalı Fiyatlar 2017 Yılı Boyunca Geçerlidir
Uzun Dönem Kurslarda %30 İndirim
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 26 Ders / 20 Saat 1.040 USD 728 USD 312 USD
08 Hafta 26 Ders / 20 Saat 2.080 USD 1.456 USD 624 USD
12 Hafta 26 Ders / 20 Saat 2.736 USD 1.915 USD 821 USD
24 Hafta 26 Ders / 20 Saat 4.896 USD 3.427 USD 1.469 USD
36 Hafta 26 Ders / 20 Saat 7.344 USD 5.141 USD 2.203 USD

Okul Hakkında Kısaca

Zoni´nin South Beach Kampüsünde İngilizce öğrenin. Miami´nin sonsuz güneşi ve güzel manzarasının hedefiniz olduğuna karar verdiyseniz, maceranızı bir adım daha öteye taşıyıp hemen sahildeki güzel Miami Beach´e yönlenin. Miami Beach ve gözde South Beach, size daha önce hayal dahi edemeyeceğiniz deniz kenarı eğlencesiyle dolu, Uluslararası İngilizce eğitimi deneyimi sunuyor. Zoni kampüsü, Tarihi Art Deco Bölgesinin merkezinde, South Beach´deki en gözde cadde olan ve güzel sahillerden yalnızca bir blok ötede bulunan Collins Bulvarında yer almaktadır. Miami Beach, yalnızca bronzlaşmak ve şaşırtıcı mimari eserlerden daha fazlasını sunmaktadır. Popüler South Beach bölgesinde, giyim zincirlerinden kimsenin kopyalayamayacağı giysiler alabileceğiniz benzersiz butiklere, sanat galerilerine ve mücevhercilere kadar alışveriş herşeyin merkezinde yer almaktadır. South Beach, insanları izlemek ve mükemmel bir şekilde bronzlaşmak için kesinlikle gidilmesi gereken yerdir. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Miami Beach deneyimi, Zoni´nin kampüsünün bulunduğu Art Deco Bölgesinden bir gezinti olmadan tamamlanamaz. Bu yüzden, kendinizi en az bir öğleden sonra plajın parıltı ve gösterişinden kurtarın ve dünyadaki en büyük Art Deco mimari koleksiyonunda bir gezintiye çıkın. Bölgede, 1923 ve 1943 arasında inşa edilmiş, Art Deco, Ana Akım Modern ve Akdeniz stillerini temsil eden yüzlerce apartman, otel ve diğer bina mevcut. South Beach´teki Art Deco Bölgesi Karşılama Merkezi, tüm manzaraları görebilmeniz için harika yürüyüş turları sunarken, Lummus Park da geceleri Ocean caddesindeki antik neon tabelalarını görebilmek için harika bir konum sağlamakta. Miami Beach, güzel sahilini aklınızda hiç kuşkusuz ABD´deki en özgün tatil yerlerinden biri olarak kalacak olan gösterişli bir ortamla tamamlamaktadır. Alışveriş, dans ve sonsuz güneşlenme sizi mutlaka daha önce hiç olmadığınız kadar rahatlatacaktır, o zaman neden Zoni South Beach Kampüsünde eğitim görerek İngilizce öğrenmeyi de işin içine katmayasınız? 

Okulun Sunduğu Programlar

Yoğun İngilizce Kursu (Tam Gün)
Sınıflar her Pazartesi başlamaktadır
Haftada 20 saat. 2 - 46 hafta
Bu eksiksiz eğitim programı, İngilizcede ustalaşmak için gereken tüm becerileri sağlar. Pratik iletişim üzerinde yoğunlaşılır ve dört ana beceri - dinleme, konuşma, okuma ve yazma - sınıf faaliyetlerine entegre edilir.İster üniversite öğrencisi olun, isterse de kariyerinize yeni başlayın veya kurumunuzda yükselmekte olun, size etkin İngilizce iletişim kurmak için gereken araçları sağlıyoruz.
 
Seçici Kurslar
TOEFL testi hazırlığını, İş İngilizcesini veya Sözel İletişim Becerilerini içerir.

Dinleme becerilerini geliştirmek, gramer bilgisini gözden geçirmek veya kelime bilgisini ve deyim ifadelerini güçlendirmek için kendi kendinize erişebileceğiniz materyaller sağlanmaktadır 

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

Zoni Language Centers - Miami Beach Miami Beach kampüsünde, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en saygın dil öğrenim merkezlerinden birinde İngilizce öğreneceksiniz. Zoni Language Centers - Miami Beach, yeni bir dil öğrenmek için gerekli olan dilbilgisi ve kelime dağarcığından öğrendiklerinizi gerçek yaşamda uygulamaya kadar her türlü olanağı sunmaktadır. Zoni Language Centers - Miami Beach, uluslararası program konusunda A.C.C.E.T. (Sürekli Eğitim ve Öğretim için Akreditasyon Konseyi) tarafından yetkilendirilmiştir. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler