MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ABD'de Kolej Eğitimi

Amerika'da lise eğitimi boyunca Amerika'da geçireceğiniz zaman diliminde hayatınıza farklı açılardan bakabilecek, ailenizden uzak bir yerde kendi ayaklarınızın üzerinde kalabilecek, değişik görüş ve inançlara saygılı olmayı öğrenecek ve ufkunuzu genişletebileceksiniz. Aynı zamanda farklı bir kültürü ve yaşam tarzını tanıyacak, yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. İngilizcenizi ana diliniz kadar iyi konuşabilme şansını elde edeceksiniz.

Avustralya'da Kolej Eğitimi

Avustralya, özellikle son yıllarda eğitim konusunda en çok tercih edilen ülkelerin arasına girmiş durumdadır. Bunda ki en büyük etken, insanlarının sevecen ve anlayışlı olmalarıdır. Ayrıca Avustralya'da var olan yüksek yaşam kalitesine rağmen uygun fiyatlı okulları da öğrencileri bu ülkeye çekmektedir. Avustralya, mezuniyet oranlarına bakılırsa eğitim sistemi dünya üzerindeki en kaliteli ülkelerden biridir. Eğitim sistemi, devlet tarafından denetlenmekte ve düzenlenmektedir.

İngiltere'de Kolej Eğitimi

İngiltere, tiyatroları, müzik festivalleri, orkestraları, dans toplulukları, müzeleri ve çeşitli eğlence merkezleriyle renkli ve bir o kadar da tarihi bir şehirdir. İngiltere'de sadece eğitim almaz bir ülkenin tarihine ve kültürüne de tanıklık edersiniz.

Kanada'da Kolej Eğitimi

Kanada'da eğitime çok önem verilmektedir. Eğitim devletin kontrolü altında ve alınan vergilerle eğitim için kaynak oluşturuluyor. Zamanla o kadar çok okul açılmış ki her okulu kontrol etmek için, bir kurum görevlendirilmiş. Dolayısıyla Kanada'da eğitim, oldukça kalitelidir. Kanada, resmi dili İngilizce ve Fransızca olan bir ülkedir.

Yeni Zelanda'da Kolej Eğitimi

İngiliz eğitim sistemini uygulayan Yeni Zelanda, sıcakkanlı insanları, mükemmel doğa güzellikleri, sakin ve dinlendirici havasıyla dil eğitimi için iyi bir alternatiftir.


Yurtdışında Kolej Eğitimi

ABD'de Kolej Eğitimi

Avustralya'da Kolej Eğitimi

İngiltere'de Kolej Eğitimi

Kanada'da Kolej Eğitimi