TORINO DİL OKULLARI


İtalyancayı ana vatanında öğrenmek gibisi yoktur elbette. Bu yüzden İtalya'da dil öğrenmek için en ideal seçimlerden biri Torino dil okullarıdır. İtalya'nın bu ucuz ve hareketli şehrindeki Torino dil kursları ile kaliteli okullarda İtalyanca öğrenip geliştirebilmenizin yanı sıra Torino'da çalışarak para kazanma imkanız da olacaktır. Sizin gibi dünyanın farklı bölgelerinden gelmiş uluslararası öğrencilerle beraber eğitim alarak uluslararası bir çevreniz de olacaktır. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Torino dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Torino'nun en iyi dil okullarında en iyi fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Torino'da İtalyanca öğrenin! Tüm Torino dil okulu fiyatlarını ve Torino dil kurslarını bütün detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Torino Kuzey İtalya'da Piyemonte bölgesinin ve kendi ismin taşıyan Torino ili'nin başşehri olup, Alpler ile çevrili olan Po Nehri'nin sol kıyısında konumlanır. Torino, İtalya'nın kuzey-batısında bulunan bir kentidir. Torino adı Keltcede "dağlar" anlamına gelen Tau sözcüğünden gelmektedir. İtalyanca'da Torino sözcüğü "küçük Boğa" olarak tercüme edilebildigi için, şehrin flamasında boğa resmi bulunur. Şehirde gelişmiş bir sanayi vardır. 1.5 milyonluk şehir, 2006 Kış Olimpiyatları'na ev sahipliği yapmıştır. Torino'da bulunan Savoya Krallık Hanedanı Sarayları 1997'den itibaren UNESCO Dünya Mirasları İtalya listesine katılmiştir. Şehirde gelişmiş bir sanayi vardır. Torino kenti Piemontese şehirleri arasında Barok tarzı mimariden en çok etkilenen şehir olarak bilinmektedir; Carignano Sarayı, Madama Sarayı, heybetli Stupinigi Kalesi, Torino’nun yüksek tepesi üzerinde yükselen Superga Bazilikası, sıradışı örneklerini oluştururlar. Ayrıca, Torino'da dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Torino'da nasıl İtalyanca öğrenirim? Torino'ya nasıl gidilir? Torino'da nerede kalınır? Torino'da dil kursu fiyatları nedir? Torino'da hangi dil okulu? Torino nerede? Torino nasıl bir yer? Torino okul ücreti ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Torino şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Torino'da İtalyanca dil kursu ve İtalyanca dil programı seçiminden sonra Torino dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Torino'da konaklama ayarlanmasından, İtalya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile İtalya vizesi aldıktan sonra Torino uçak biletininin ayarlanmasının ardından Torino havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz.

Torino'da eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/torino_4a56fcbf-5b8e-4878-942d-7fcae4d24649.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın