SHANE GLOBAL LANGUAGE CENTRES HASTINGS DİL OKULU


Shane Global Language Centres Hastings Dil Okulu, 1977 yılında kurulmuş olup bugüne kadar pek çok farklı milliyetten öğrencinin İngilizce öğrenmek için başlıca adresi olmuştur. Kaliteli ve sertifikalı öğretmenleri ve tam donanımlı merkezleri ile 30 yılı aşkın süredir İngilizce öğretimi veren kurum öğrencilerinin dil kullanım hedeflerine uygun programlar sunmaktadır. İngiltere Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Shane Global Hastings Dil Okulu küçük bir kıyı kasabasında eğitim görmek isteyen öğrenciler için idealdir. Okul, Warrior Square bahçelerine, harika sahil ve deniz kıyısına bakan, manzaralı sınıflarıyla muhteşem Victoria tarzı bir binadadır. Shane Global Language Centres Hastings Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Shane Global Language Centres Hastings Dil Kursu, Londra’dan 1,5 saat tren uzaklığındadır. Londra’dan çok daha küçük olan Hastings’te okula ulaşım daha kısa sürer. Burada yaşamak, Londra’ya göre daha hesaplıdır. Hastings’te yabancı öğrenci sayısı Londra’ya oranla daha az olduğu için sokaklarda daha fazla İngilizce konuşulur.

Shane Global Language Centres Hastings'de İngilizce kursunda 10 adet modern sınıf bulunmaktadır. Sınıf mevcutları ortalama 9, maksimum 12 kişiden oluşmaktadır. Öğrencilere okulda ücretsiz Internet, öğrenci çalışma merkezi, öğrenci mutfağı ve oturma odası, öğrenci salonu, bilardo masası gibi hizmetleri sunulmaktadır. Minimum öğrenci yaşı 18’dir. Okul, British Council ve English UK tarafından akredite edilmiştir.

İngiltere Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İngiltere okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İngiltere Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Hastings Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Hastings okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Hastings Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İngiltere Öğrenci Yorumları

İngiltere'de eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Shane Global Hastings Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İngiltere Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Shane Global Language Centres Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Shane Global Language Centres Hastings Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İngiltere'de Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İngiltere'ye İndirimli Uçak Bileti Temini ve İngiltere Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
shane-global-language-centres-hastings-dil-okulu_33f1e307-8a39-4154-b12d-c7e705d45786.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın