CURTIN UNIVERSITY


Curtin Üniversitesi, Batı Avustralya’nın en büyük üniversitesidir. 105’ten fazla ülkeden 42.000 üzerinde öğrenciye sahip olan Curtin University, dinamik ve öğrenmeye teşvik edici olan dünya standartlarında bir üniversitedir. Dünyanın en canlı ve kozmopolit şehirlerinden biri olan Sydney ve Perth şehirlerinde kampüsü bulunan Curtin University, öğrencileri için çeşitli akademik hazırlık programlarına sahiptir. Son yıllarda Singapur ve Malezya'da eğitime başlamış olup ayrıca Çin, Hong Kong, Mauritius, Sri Lanka ve Vietnam’daki partner üniversitelerle işbirliği yaparak uluslarası bir konuma yükselmiştir. Curtin University tüm lisans ve master öğrencileri için kariyer hazırlık programları sunmaktadır. Bu program öğrencilerin mezun oldukları alanda iş bulmalarına yardım etmektedir. Curtin University beş eğitim bölümüne sahiptir, Centre for Aboriginal Studies (Aborjin Yerlileri Çalışmaları Merkezi); Curtin Business School (Curtin İşletme Okulu); Sağlık Bilimleri; Beşeri Bilimler ve Bilim ve Mühendislik. Curtin’de ayrıca John Curtin Institute of Public Policy (John Curtin Kamu Politikası Enstitüsü) de bulunmaktadır. 

Curtin Üniversitesi Ücret? Curtin University Fiyatları Ne kadar? Curtin University Kabul Nasıl Alınır? Curtin University Nerede? Curtin University Programları Nedir? Curtin University Nasıl Girilir? Curtin University Başvuru Şartları Nedir? gibi sorularınızın tüm cevabı buradadır.

Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, Curtin University Eğitim Kurumunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
curtin-university_c21f9aab-dfe2-4077-a35b-1bfb609e34e9.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın