CampUSA İle Yarı Fiyatına Amerikada Work And Travel


Üniversite öğrencileri, 3 Ay Boyunca Amerika'da Çalışıp Para Kazanırken Tatil Yapıp Eğlenebilirsin! Üstelik İngilizceni Geliştirmek de Bedava!

İdealsas
 

Camp-USA, farklı kültürlere mensup onlarca kişiyle arkadaşlık kurup çalışarak para kazanma ve ABD'de gezme deneyimi sağlayan uluslararası bir programdır.

PROGRAM ÜCRETİ SADECE 975$

İdealsas

İdeal CampUSA Programı Nedir?

Türkiye’nin en deneyimli yurtdışı eğitim firması İdealsas ile ABD'nin 30 yıllık resmi kültürel değişim programları sponsoru CCUSA ortaklığı sayesinde Camp-USA programına katılmak artık çok kolay. ABD'de tam 250 yıldır süregelen ve sayısı 1000’den fazla olan bu kamplara ister danışman istersen destek ekibi üyesi olarak katılabilir, muhteşem bir doğada, farklı kültürlerden onlarca kişiyle beraber yüzlerce aktiviteye katılarak inanılmaz bir macera yaşayabilirsin.

Üstelik keyifli zamanlar geçirirken aynı zamanda para da kazanabilecek ve program sonrasında 1 ay boyunca ABD'de istediğin gibi gezip eğlenebileceksin!

İdeal CampUSA Programı Ne Kadar Sürer?

Camp-USA programı yılın Mayıs ile Ağustos tarihleri arasını kapsamaktadır. Bunun, 2-2,5 ayı çalışma ve 1 ayı seyahat olmak üzere toplam 3-4 aylık bir programdır. En az 9 hafta, en çok ise 10 hafta çalışma fırsatı sunulmaktadır. Ancak Türkiye’de okulların kapanma süreleri değişkenlik gösterdiğinden Türk öğrenciler en çok 4 ay süreyle bu programa katılabilmektedirler. Bu süreninde yaklaşık 3 ayı çalışma son bir ayı Amerikada'da gezip, tatil yapma imkanı vermektedir.

 

İdealsas

İdeal CampUSA Programında Hangi İşlerde Çalışabilirim?

Kamp Danışmanları (Camp Counselor) için İşler*

Fotoğrafçılık

Çocuk Bakımı

Dağ Bisikleti

Heykeltıraşlık

Su Kayağı

İpli Aktiviteler

Ağaç İşçiliği

Rüzgâr Sörfü

At Biniciliği

Cam Boyama

Danışmanlık

Go-Carts

Dalış

Beden Eğitimi

Eskrim

Okçuluk

Halkla İlişkiler

Golf

Kayak

Sosyal İşler

Jimnastik

Cankurtaran

Öğretmenlik

Paten

Yelkenli

İzcilik

Futbol

Yüzme

Kaya Tırmanış

Basketbol

Scuba Diving

Tüfek Atıcılığı

Tenis

Gitar

Sahne Oyunları

Koreografi

Bir kamp genel danışmanının görevi, etkinliklerin planlanması ve yaşama geçirilmesine katkıda bulunarak, yüzme, yürüyüş, ağaç işçiliği, ip sporları, basketbol, rafting gibi aktivitelerde çocuklara eşlik ederek görüp gözetmektir. Teknik olarak yapılan aktivitenin bütün ayrıntılarını anlatabilecek düzeyde yeterliliğe ve İngilizce bilgisine sahip olman gerekmektedir.

Destek Ekibi (Support Staff) için İşler*

Veri Girişi

Muhasebe

Güvenlik

Bilgisayar

Sekretarya

Mutfak

Telefon

Şoför

Çamaşırhane

Kantin/Depo

Bahçe İşleri

Garson

Dosyalama

Temizlik

Yer İşleri

Destek ekibi en çok ihtiyaç duyulan bölümlerin başında gelmektedir. Destek ekibi kampın bütün teknik işlerini yapar ve danışmanların çalışmasına uygun hale getirir. Eğer destek ekibindeysen yapacağın işler genel temizlik, yemek hazırlama, bahçe düzeni veya ofis işleri olabilir. Bazı işler akıcı bir İngilizce istediği gibi bazıları da yurtdışı tecrübesi ve özel yetenek/beceri isteyebilir.

Boş kontenjanlar ve daha detaylı bilgi için danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz!

İSTER 0 212 292 3904 NOLU NUMARAN ARAYABİLİR,
İSTERSENİZ info@idealsas.com ADRESİNE TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN
DANIŞMANLARIMIZ SİZİ ARASIN!

İdeal CampUSA Programı İle Ne Kadar Para Kazanabilirim?

 • Destek Ekibi: 1.800$ (9-11 hafta)
 • Danışman: Yaş gruplarına göre 1.385$ - 1.745$ arasındadır.

Kamp türlerine çalışma aralıklarına göre bu ücret artış gösterebilir.

İdealsas

Amerika'da Nerede Kalacağım?

Camp-USA öğrencileri kamplar tarafından ayarlanan kamp içerisindeki konaklamalarda ücretsiz bir şekilde kalabilecekleri gibi günde 3 öğün yemek de ücretsiz olarak verilecektir!

Erken kayıt olarak sorunsuz ve sıkıntısız vize başvurusu yaparak erkenden vize alabilirsin!

İdeal CampUSA Programına Katılma Şartları Neler?

 • Lisans veya yüksek lisans öğrencisi isen,
 • 4,00 Üzerinden en az 2,00 not ortalaman varsa,
 • Minimum orta düzeyde ingilizce biliyorsan,
 • 19-26 yaş aralığındaysan,
 • Doğa kamp ortamlarına uyum sağlayabilicek yapıdaysan

İdeal bir CampUSA katılımcısın demektir. Hemen Başvur!

İdealsas

İdeal CampUSA Program Ücreti ve Tüm Masraflar Nelerdir?

 • Program Ücreti: 925$ (ikinci defa katılanlar için ücreti sorunuz)
 • Vize Başvuru Ücreti: 160$
 • Gidiş-Dönüş Uçak Bileti: 500$ - 1.000$ (tahmini)
 • Cep Harçlığı: 300$ (tahmini)

Ücrete Dahil Olanlar: Kampa yerleştirme hizmeti, iş ayarlanması, DS-2019 formunun getirilmesi, çalışma süresi boyunca sağlık sigortası, vize danışmanlığı, ekonomik uçak bileti temini, ABD'de kullanılabilicek sim kart, kamp süresince konaklama ve yiyecek-içecek

 

İdealsas

İdeal CampUSA Programı Bana Ne Kazandıracak?

 • . Çalışacağın kamplara ve çalışma süresine göre kazanç da değişebileceğinden ortalama 1.375–2.400$ arasında bir kazanç elde edebilirsin.
 • . Çalıştığın eyalette geçerli federal ve eyalet vergilerini ödemek zorundasın. Çalışma gelirinin %10 – 15’i vergi olarak kesilir. Fakat bu vergi kesintisini İdealsas ve CCUSA sayesinde Türkiye’ye döndüğünde tamamen geri alabileceksin.
 • . ABD'de bulunduğun süre içinde 7 gün 24 saat veren CCUSA Acil Çağrı Merkezi’ni ücretsiz arayabileceğin gibi İdealsas tarafından gitmeden önce verilecek sim kart ile Türkiye'yi çok daha ucuza arayabileceksin.
 • . ABD geneline yayılmış 1.000’den fazla kampta kamp danışmanından destek ekibine birçok alanda çalışabileceksin. (Su sporları, el sanatları, kara sporları, gösteri sanatları, ofis işleri, genel kamp işleri, vs.) Kamp türünü ve çalışma alanını yeteneklerin ve ilgilerin belirleyecektir. Bu yüzden mülakat esnasında bu yetenek ve ilgi alanlarını mutlaka bildir!

Ve belki de en önemlisi, normalde bırak tatil yapmayı gidip gelmeye bile ancak yetecek bir maliyetle tüm yazı Amerika'da geçirme fırsatın olacak, üstelik Türkiye'ye hayli miktarda cep harçlığı ile dönerek!

* Erken kayıt olarak uçak biletlerini çok çok daha ucuza alabilirsin!

Neden İdealsas İle Amerika'da Kamp Yapmalıyım?

 • . 1998’den beri hizmet veren sektörün en önde gelen güvenilir kurumlarından biri olması,
 • . Camp-USA programını Türkiye’de sunan az firmalardan biri olması,
 • . Programa kayıt olup mülakatı geçen tüm öğrencilere %100 kamp yerleştirilmesi yapılması ve J-1 vizesi için gerekli olan DS-2019 formunun zamanında getirilmesi (yerleştirme garantisi sadece Şubat sonuna kadar kayıt yaptıracak öğrenciler için geçerlidir),
 • . Öğrencilere iş ve konaklama için kesin garanti verilmesi,
 • . Camp-USA programını başarıyla bitiren herkese Katılım Sertifikası verilmesi (bu sertifikalar iş CV’lerinde geçerlidir),
 • . CCUSA ve İdealsas’ın tecrübeli danışmanları ile gerek başvuru süresince gerekse program boyunca ihtiyaç duyulacak her konuda 24 saat tam destek sağlanması (ayrıca indirimli telefon kartı verilmektedir),
 • . Yılların tecrübe ve bilgi birikimi ile vize alma kolaylığı (geçmiş yıllardaki başvurularımızda %98’lik bir başarımız vardır),
 • . İkinci katılımda %30'a varan indirimler!!!

Bir İdeal CampUSA Başarı Öyküsü

İdeal Camp-USA öğrencilerimizden Eda Yücerman, Boğaziçi Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde okuyor. Maine-Portland City, Camp Vega’da çalıştı.

İdealsas

ABD'nin Maine eyaletinde, Portland şehrine çok yakın bir kamp olan Camp Vega'da çalıştım. Bu benim ilk Amerika tecrübemdi ve şunu samimiyetle diyebilirim ki, iyi ki de katılmışım! Şansıma kamptaki tek Türk bendim ve böylece sürekli İngilizce pratik yapma imkânı buldum. Başka kamplar nasıldı pek bilemiyorum fakat benim kampım gerçekten çok profesyonel ve anlayışlıydı. Çalışma şartlarım o kadar rahattı ki bazen kendi kendime ben burada çalışıyor muyum yoksa tatil mi yapıyorum diye sormaktan alıkoyamıyordum! Kamp süresince kalacak yer ve yemek ihtiyaçlarım kamp tarafından karşılandığı için neredeyse kazandığım bütün para kampın bitiminde eksiksiz elimdeydi. Ayrıca çoğuyla hala görüştüğüm dünyanın dört bir yanından bir sürü arkadaşım da oldu. Kısacası hedefi dilini geliştirmek ve kendi kazandığı parayla Amerika'yı gezmek isteyen biri için kamplarda çalışmak en iyi fikir!

İkinci defa katılımda çok daha az ödeme yapabilirsin!

İki Devin Buluşması, CCUSA ve İdealsas İşbirliği

Türkiye’nin yurtdışı eğitimde önde gelen kuruluşlarından biri olan İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile ABD'nin en büyük kamp organizatörü Camp Counselors USA (CCUSA) sizler için güçlerini birleştirerek daha kaliteli ve güvenli bir program hazırladı.

 

İdealsas


CCUSA, 24 yıldır dünyanın her yerinden 200.000’den fazla öğrenciyi 1.200 kamp bölgesine yerleştirmiştir. ABD'nin hükümeti tarafından, Ziyaretçi Değişim Programı’nın resmi sponsoru olarak kurulmuş olan CCUSA, kültürel değişim programları için gerekli olan J-1 vizesinin resmi sponsoru olup gerekli olan DS-2019 formunu çabuk ve eksiksiz bir şekilde hazırlayabilmektedir. Şimdi katılım sırası sizde!Eklenme Tarihi: 18.10.2019
Güncellenme Tarihi: 02.01.2023

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

campusa-ile-yari-fiyatina-amerikada-work-and-travel_58439a94-6d50-4f72-958f-f31737babc72.jpg