KANADA YAZ OKULLARI


Kanada yaz okulları açısından dünyadaki en güzel seçeneklerin başında gelmektedir. Doğal güzellikleri, kozmopolit toplum yapısı, İngilizcenin ana vatanlarından biri olması ve sportif faaliyetlere uygun doğal yapısı ile yaz okulu isteyen öğrenciler için çok güzel bir alternatiftir. Kanadadaki yaz okulları, dünyanın en seçkin üniveriteleri ve kolejlerinin kampüslerinde yer almaktadır. Öğrencilerin taleplerine göre kampüs içerisinde ya da şehir merkezlerinde bulunan yaz okullarıyla Kanada son yıllarda gözde bir ülke haline gelmiştir. Tüm Kanada yaz okulları aşağıdadır. Siz de şimdi hemen yurtdışı yaz okullarında yaz dil kurslarına katılın!
 
Çocuklar için Kanada'daki Yurtdışı Yaz Kampı ile Yurtdışı Yaz Okulları Arasındaki Fark Nedir?
Çoğu zaman aynı anlamda kullanılsa bile, yurtdışı yaz kampı ve yurtdışı yaz okulları arasındaki temel fark lokasyonlarıdır. Yaz okulunda eğitim ve sosyal aktiviteler birlikte sunulurken, yaz kampında ise eğitim ya hiç yoktur ya da çok az düzeydedir. Ayrıca, yaz kampı lokasyonları da özellikle ağaçlık noktalarda izcilik benzeri alanlarda düzenlenirken, yaz okulları ise şehir içinde veya deniz kenarı bir sayfiye lokasyonunda düzenlenir. İkisinin de ortak amacı çocuğun eğitim ve eğlenceyi birarada bulabileceği bir ortam yaratarak çocuğu sıkmadan birşeyler öğretebilmektir. Her yaz yüzlerce öğrenci gönderen İdealsas'a, çocuklarınız için Kanada yaz dil kurslarında rahatlıkla güvenebilirsiniz!   

Kanada'da hangi yaz okulu? Kanada'da İngilizce yaz kursu iyi mi? Yazın Kanada'da İngilizceyi nasıl öğrenebilirim? sorularınıza son veriyoruz! Kanada'daki kampanyalı İngilizce yaz dil kurslarımızı kontenjanları ve süresi dolmadan kaçırmayın! Ayrıca, Çocuklar için Kanada yaz okulları kayıtları başladı!

kanada-yaz-okullari_4ab9d8fa-b9dd-4a50-b5ab-cac81bee1932.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın