MALTA DİL OKULU FİYATLARI


Malta Dil Okulu Fiyatları

Malta, ekonomik fiyatları ile yurt dışı dil eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Eğitim ücretleri, konaklama maliyetleri ve yaşam giderleri bakımından birçok Avrupa ülkesine göre avantajlı olan Malta dil okulları fiyatları, Türkiye’den sayısız öğrenci tarafından sıklıkla tercih edilir. Orta Akdeniz’de bulunan yakın konumu ve sıcak iklimi de Malta’yı Türkiye’den gitmek için avantajlı hale getiren özellikleri arasındadır. Peki uluslararası öğrenci yoğunluğu yüksek olan, renkli kültürü ve mükemmel doğası ile öne çıkan Malta dil okulu fiyatları ve yaşam maliyetleri nasıldır?

Malta’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları

Temiz plajları ve harika doğası ile öne çıkan Malta, İtalya açıklarında ve Orta Akdeniz’de bulunan bir ada ülkesidir. İngilizcenin resmi dil olduğu ülke, özellikle uygun fiyatlı dil okulları ile dikkat çeker ve bu özelliği sebebiyle dünya çapından birçok öğrenciye ev sahipliği yapar. Özellikle yaz aylarında yoğun bir öğrenci akınına uğrayan Malta’da dil eğitimi almanın başlıca avantajları ise şunlardır:

  • Malta neredeyse bütün yıl sıcak iklimi sebebiyle yaşamanın kolay ve keyifli olduğu bir ülkedir. Öğrenciler dil eğitimi alırken bir yandan da mükemmel lokasyonları ve görülmesi gereken popüler noktaları ziyaret ederler.
  • Malta dil okulları, yaşam maliyetleri ve konaklama ücretleri diğer Avrupa ülkelerine kıyasla oldukça ekonomiktir.
  • Malta, dünya genelinden birçok öğrencinin eğitim için tercih ettiği bir ülkedir. Öğrenciler hem uygun fiyatlı eğitim alma hem de farklı kültürlerden insanlarla tanışarak İngilizce pratiği yapma avantajları elde ederler.
  • Malta’daki dil okulları başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar eğitim verir, bu nedenle her kurdan öğrenci için elverişlidir.

Malta, hem yaz tatilini renkli ve canlı bir atmosferde geçirmek hem de dil pratiği yaparak kendini geliştirmek için harikadır. Siz de seviyenize en uygun okullara başvurarak dil eğitimini ve tatili tek bir bütçe ile karşılayabilirsiniz.

Malta Konaklama ve Yaşam Giderleri

Malta dil eğitimi programları genellikle paketler halinde sunulur ve konaklama gereksinimini de kapsar. Apart oda, villa, yurt odası veya aile yanı oda gibi bir dizi konaklama seçeneği sunulduğundan maliyetler kişisel tercihlere göre yapılabilir. Ülkeye eğitime gidecek kişilerin kafasını kurcalayan bir diğer konu ise ulaşım ve yeme-içme benzeri yaşam giderleridir. Otobüs, feribot gibi toplu taşıma seferleri ve yerel mutfağı ile öne çıkan Malta her bütçe aralığına hitap eden seçenekler sunar ve bu seçeneklerin her birinde, anadili İngilizce olan ülkelere kıyasla ekonomikliği ile öne çıkar.

Malta Dil Okulu Fiyatları

Malta dil okullarının önemli avantajlarından biri, uluslararası standartlara uygun ve akreditasyona tabi olmasıdır. Birçok ünlü zincir eğitim kurumunun Malta şubesi bulunur, bu da kaliteli ve güvenilir okullarda dil öğrenme şansı sunar. Genel olarak tercih edilen kuruma, İngilizce dil seviyesine ve alınacak kur sayısına göre okul maliyetleri değişiklik gösterir. Ancak ana dili İngilizce olan İngiltere, Amerika ve Kanada gibi ülkelere göre Malta’da eğitim almak çok daha uygun fiyatlıdır. 200 yılı aşkın bir süre İngiltere yönetiminde kalan adada İngiliz kültürünün hâkim olması, kaliteli dil eğitiminin uygun fiyata alınmasının başlıca sebebidir. Okullardaki eğitmen kadrosunun büyük çoğunluğu İngiliz asıllı olduğundan, oldukça yüksek seviyeli bir eğitim çok daha ekonomik bir bütçe ile alınabilir.

Bunun yanı sıra; Malta dil okullarında sunulan fiyat aralığı şu kriterlere göre değişiklik gösterir:

  • Tercih edilen okul
  • Dil seviyesi
  • Program uzunluğu ve yoğunluğu
  • Program kapsamı (genel eğitim, iş İngilizcesi, IELTS eğitimi vs.)
  • Konaklama tercihi
  • Ders materyalleri

Genel olarak; İngiltere, Kanada ve Amerika’da sadece dil okulu eğitimine ayrılan bütçe ile Malta’da hem eğitim almak hem de konaklama gibi yaşam giderlerini karşılamak mümkündür. Ancak süreci kendi bütçenize ve kriterlerinize en uygun şekilde yönetmek için profesyonel bir yurt dışı eğitim danışmanının deneyimine ihtiyacınız olabilir.

malta-dil-okulu-fiyatlari_c8c11f92-d6b9-4fc5-bc02-279265d27a5d.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın