FRANSA'DA DELF/DALF KURSU


DELF (Fransızca dilinde eğitim diploması - Diplôme d'Etudes en Langue Française) ve DALF (İleri seviye Fransızca dili diploması - Diplôme Approfondi de Langue Française); Fransızca dilini öğrenen yabancıların yetkinlerini belgeleyen, Fransız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen ve uluslararası düzeyde geçerliliği bulunan resmi dil diplomalarıdır. DELF ve DALF diplomaları, Avrupa Dilleri Ortak Referans Sistemi (CECRL: Cadre européen commun de référence pour les langues) tarafından belirlenmiş seviyelendirmeye uyumlu olarak düzenlenen sınavlar sonucunda edinilirler. Söz konusu seviyelendirme, Temel (A1-A2), Orta Düzey (B1-B2) ve İleri Düzey (C1-C2) kategorilerinden oluşmaktadır. A1, A2, B1 ve/veya B2 düzeyinde Fransızca dili yetkinliği için DELF, C1 ve C2 düzeyinde Fransızca dili yetkinliği için ise DALF diploması verilmektedir. Diplomalar ömür boyu geçerlidir. Fransız üniversitelerine ve yüksek okullara kayıt olmak için gerekli dil seviyesine denk olan diploma, 2018 değişiklikleri doğrultusunda, DALF C1 diplomasıdır.

Fransa'da DELF/DALF Hazırlık Kursu sunan okullarımızın program detayları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz!
  
DELF/DALF Kursları Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Bu kurs, Fransa Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen resmi bir diplomayla Fransızca bilgisini onaylatmak isteyenlere yöneliktir: DELF (Fransızca dilinde eğitim diploması) ve DALF (ileri seviye Fransızca dili diploması).
Fransızca seviyenize göre, aşağıdaki diplomalardan birine hazırlanırsınız:
DELF A1: başlangıç seviyesi
DELF A2: ileri başlangıç seviyesi
DELF B1: orta seviye
DELF B2: ileri orta seviye
DALF C1: deneyimli seviye
DALF C2: ileri deneyimli seviye

Bu kursların amacı, adayları sınav içeriğinde bulunan dört bölüme hazılamaktır: yazılı anlama, dinlediğini anlama, yazılı anlatım, sözlü anlatım. Bu kurs, sınavda en iyi başarıya ulaşmak için, özellikle iletişimsel, dilbilimsel ve yöntemsel becerilerinizi geliştirmeyi hedefler. Bu kurslar, sınavda bulunan dört bölümde başarılı olmak için, sınav örnekleri, teknik alıştırmalar ve aktiviteler, tavsiyeler ve kişisel düzeltmeler üzerine temel alınacaktır.

DELF ve DALF diplomaları için sınavlar, yalnızca yetkili sınav merkezleri tarafından düzenlenmektedir. İstanbul'da bulunan yetkili sınav merkezleri aşağıdaki gibidir: 
Fransız Kültür Merkezi - Taksim (Fransız Konsolosluğu)
Fransız Kültür Merkezi - Moda (Özel Saint Joseph Fransız Lisesi)
Galatasaray Üniversitesi - Ortaköy 
         
Fransa'da DELF/DALF kursu fiyatları nedir? Fransa'da nasıl DELF/DALF kursu alabilirim? Fransa DELF/DALF kursları nedir? Fransa DELF/DALF kurslarının ücretleri ne kadar? Fransa'da DELF/DALF kursları var mıdır? gibi tüm sorularınızın cevabı için hemen bizimle ileitşime geçiniz!

fransada-delfdalf-kursu_024cd3f1-ce5e-4a9f-bccb-e014331539ae.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın