AVUSTRALYA DİL OKULLARI


Avustralya dil eğitimi için dünya çapında popüler bir destinasyon olarak bilinmektedir. Avustralya'nın çeşitli şehirlerinde birçok dil okulu bulunmaktadır, özellikle Sydney, Melbourne, Brisbane ve Perth gibi büyük şehirlerde dil okulu seçenekleri oldukça geniştir.

Avustralya dil okulları genellikle İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Bunun yanı sıra, bazı dil okulları Çince, Japonca, İspanyolca gibi diğer dillerde de kurslar sunabilir. Dil okullarının çoğu, genel İngilizce kursları, yoğun dil kursları, akademik İngilizce, IELTS veya TOEFL gibi sınavlara hazırlık programları ve iş İngilizcesi gibi özel programlar sunmaktadır.

Avustralya yurtdışından misafir ettiği uluslararası öğrencilere bakıldığında 3.ülke konumundadır. Avustralya hükümeti eğitim verdiği yurtdışından gelen öğrencilere haftalık 20 saat çalışma izni vermektedir. Hatta eğer Avustralya’da doktora veya yüksek lisans yapıyorsanız ailenizden biri Avustralya’ya sınırsız çalışma izni için başvurabilir.Avustralya’da eğitim almak maliyet açısından çok yüksek değildir. Bu da Avustralya’da eğitim almanın avantajlarından biri sayılabilir. Avustralya’da eğitim almak son yıllarda oldukça tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir.Avustralya’da eğitim alan öğrenciler ülkemize döndüklerinde iş bulma konusunda sıkıntılar yaşamamaktadırlar. Avustralya dil okulları da her bütçeye göre mevcuttur. Eğitim kalitesine bakacak olursak Avustralya dil okulları oldukça kalitelidir. Tüm Avustralya dil okullarını aşağıda görebilirsiniz!
 
Avustralya'da hangi dil okulu? Avustralyaa'da İngilizce dil kursu iyi mi? Avustralya'da İngilizceyi nasıl öğrenebilirim? Avustralya'da eğitim ne kadar? gibi sorularınıza son veriyoruz! Avustralya'da İngilizce dil eğitimi almak sanılanın aksine ciddi bir planlama isteyen zahmetli ve zaman isteyen bir iştir. Bu yüzden eğitim danışmanlarının uzmanlığı ve tecrübeleri çok önemlidir. Eğitim süresi, kişinin kendi dil seviyesine göre değişse de doğru yapılandırılmamış bir program ile dil öğrenimi uzun zaman almaktadır. Ayrıca dil öğreniminin yanı sıra yabancı bir ülkede bulunmanın zorlukları düşünülerek bunları en aza indirecek yurtdışı eğitim firması tercih edilmelidir. Unutmayın, Avustralya'ya hem alışmaya çalışacak hem de dilinizi geliştirmeye çalışacaksınız! İkisini bir arada ve doğru yürütmek sonuçları muhteşem olacak bir deneyimdir. Bununla beraber Avustralya'da dil eğitimi tercih edilirken doğru eğitim programını ve firmayı seçmemek size büyük bir maddi ve zaman kaybı olarak geri dönecektir. Avustralya'daki kampanyalı İngilizce dil kurslarımızı da kontenjanları ve süresi dolmadan kaçırmayın! 

Doğru tercih edilmiş bir yurtdışı eğitim firması ile Avustralya'da İngilizce öğrenirseniz,
 
➥  Böylece, uluslar arası tecrübe edinecek ve yerel dili konuşulduğu ülkede öğreneceksiniz.
➥  Böylece, her yerde pratik yapma şansınız olacak ve farklı kültürden insanlarla tanışabileceksiniz.
➥  Böylece, yabancı bir ülkede, ailenizden uzakta tek başınıza yaşamak kişiliğinizin gelişmesini ve kendinize güvenmenizi sağlayacaktır.
➥  Böylece, gittikçe ikinci bir dilin daha da önem kazandığı dünyamızda bu deneyim, kariyerinizde çok etkili olacaktır.

avustralyada-dil-okullari_2e3c34b6-32b4-442a-8021-c890fdf19197.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın