AVUSTRALYA DİL OKULLARI


Avustralya Dil Okulu

Yüzölçümü bakımından dünyanın 6. büyük ülkesi olmasına rağmen yalnızca 26 milyonluk bir nüfusa sahip olan Avustralya, tüm dünyada dil okulu için tercih edilebilecek en ideal lokasyonlardan biri durumunda. Geniş yeşil alanları, okyanusa bakan kıyıları ve kozmopolit yapısı ile yaşamak için de son derece uygun bir lokasyon. Avustralya’nın Türkiye’deki insanlar tarafından dil okulu için tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de İngiltere ve Amerika ile mukayese edildiğinde biraz daha ekonomik olması. Yine de size kendinizi geliştirmek için mükemmel bir fırsat sunuyor!

Avustralya’da Dil Eğitimi

Haftalık minimum 20 saatlik bir ders, İngilizce’yi olabilecek en iyi şekilde öğrenmek için idealdir. Avustralya ekonomik bir seçenek olduğundan, özellikle uzun süreli dil eğitimi almak isteyenler için ilk tercih olarak değerlendirilebilir. Güvenli bir ülke olan Avustralya, yüksek eğitim standartları ile öğrencilerin tamamen dil eğitimine odaklanmalarına yardımcı olarak başarı oranlarını arttırır. Yaşam standartlarının yüksek olması ise eğitim sürecini çok daha keyifli hale getirir.

Avustralya Dil Eğitim Programları

Avustralya dil eğitimi almak için ihtiyaçlarınıza ya da beklentilerinize göre bir program tercih etmeniz mümkün. Burada bilmeniz gereken en önemli nokta ise, katıldığınızda programlarda yüzde 80 devam zorunluluğunuzun bulunuyor olması. Bir üst kura geçmek içinse 8 ila 10 haftalık periyotlarda eğitim almanız gerekli.

Aldığınız eğitimin süresi seçtiğiniz programa göre 2 ila 52 hafta arasında değişebilir. Avustralya’da genel İngilizce kurslarına katılabileceğiniz gibi IELTS hazırlık kurslarına, akademik İngilizce kurslarına, ileri İngilizce dil kurslarına, iş İngilizcesi kurslarına ve mesleki İngilizce kurslarına da katılabilirsiniz.

Avustralya Dil Eğitimi İçin Başvuru Şartları

Yurt dışında eğitim almak istiyorsanız, birtakım koşulları yerine getirmeniz gerekiyor. Avustralya dil eğitimi için belirlenmiş olan başvuru koşulları ise şu şekilde:

  • Kişisel bilgiler ve eğitim geçmişi gibi bilgileri içeren başvuru formunu doldurmak,
  • 18 yaşın üzerinde olmak (bazı okullar 16 yaşından büyük öğrencileri de kabul edebilmektedir),
  • Hangi seviyeden başlayacağınızın tespit edilebilmesi için seviye belirleme sınavına girmek,
  • Bir pasaporta sahip olmak,
  • Vize işlemlerini tamamlamış olmak,
  • Kurs ücretini ödemiş olmak.

Avustralya’da dil eğitimi için başvuruda bulunmak asla karmaşık bir süreç değildir. Ki zaten bu süreçte yurt dışı eğitim danışmanları başvuru sürecini sizin yerinize yönetir ve sürecin sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlar. Ayrıca başvuru şartlarının okuldan okula değişiklik gösterebileceğini de unutmamanız gerek.

Avustralya Dil Eğitimi Sırasında Nerede Konaklanır?

Avustralya dil eğitimi sırasında konaklamak için 4 farklı seçeneğiniz mevcut ve hem tercihlerinize hem de ekonomik durumunuza göre bunlardan birini tercih etmeniz mümkün. Söz konusu konaklama seçenekleri ise şu şekilde:

  • Aile yanında konaklama,
  • Öğrenci yurtlarında konaklama,
  • Paylaşımlı öğrenci dairelerinde konaklama,
  • Kiralık dairelerde konaklama.

Yurt dışı eğitim danışmanları sizi konaklama seçenekleri ve fiyatları hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirecektir.

Avustralya Dil Eğitimi Danışmanlık Hizmeti

Eğer Avustralya dil eğitimi için başvuru ve kayıt sürecini tek başınıza yönetmek isterseniz, sürecin gereğinden daha fazla uzamasına neden olabilirsiniz. Ayrıca birtakım sorunlar ile karşılaşmanız da mümkün. Oysa bir yurt dışı eğitim danışmanı ile çalışmak sürecin olabildiğinde hızlı ve sorunsuz şekilde sonuçlanmasını sağlar.

Yurt dışı eğitim danışmanları sizin için başvuru evraklarını düzenler, kabul işlemlerini gerçekleştirir, konaklama seçeneklerini değerlendirerek size en uygun olanı seçer, sağlık sigortasını ayarlar, oryantasyon sürecini planlar ve varış sonrası takibi gerçekleştirir. Eğer siz de Avustralya dil okulu için bir yurt dışı eğitim danışmanı ile çalışmak isterseniz, hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

avustralyada-dil-okullari_2e3c34b6-32b4-442a-8021-c890fdf19197.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın