İRLANDA DİL OKULLARI


İrlanda dil okulları, dil eğitimi için kaliteli bir ortam sağlamakla birlikte, öğrencilere İrlanda kültürünü ve yaşam tarzını deneyimleme fırsatı da sunar. İrlanda'nın dost canlısı insanlarıyla etkileşimde bulunarak İngilizce pratik yapma şansı elde edebilirsiniz.

İrlanda dil eğitimi için popüler bir destinasyon olan birçok dil okuluna ev sahipliği yapmaktadır. İrlanda'nın İngilizce konuşulan bir ülke olması, uluslararası öğrenciler için İngilizce becerilerini geliştirmek için ideal bir ortam sağlamaktadır.

"İrlanda dil okulları büyük Avrupa şehirlerinin sahip olduğu olanakları sunarken konumları itibari ile küçük şehirlere has bir çekiciliğe de sahip olması nedeniyle İngilizce dil eğitimi almak için her yıl pek çok öğrenci bu ülkeye gitmektedir. İrlanda dil okulları öğrencilere modern donanımlı sınıflarda esnek ders saatleriyle rahat ve kaliteli bir eğitim sunmaktadırlar. Tüm İrlanda dil okulları aşağıdadır!

İrlanda'da hangi dil okulu? İrlanda'da İngilizce dil kursu iyi mi? İrlanda'da İngilizceyi nasıl öğrenebilirim? sorularınıza son veriyoruz! Gerek son dönemde eğitim almaya gönderdiğimiz öğrencilerimizin izlenimleri, gerekse de bizzat katıldığımız acente gezilerindeki kendi tespitlerimize dayanarak söyleyebiliriz ki, İrlanda önümüzdeki yıllarda daha da popülerliğini arttıracaktır. Özellikle Dublin şehri dil eğitimi için en uğrak şehirlerden biri olmaya adaydır. Bilindiği üzere dünyaca ünlü Yahoo, Google Facebook, Apple, Yahoo, Google, Amazon, Intel, Pfizer ve IBM gibi şirketlerin tepe yönetimleri bu şehirden yürütülmektedir. Biz de İrlanda’da dil eğitimini tüm öğrencilerimize gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz. Ayrıca, İrlanda'daki kampanyalı İngilizce dil kurslarımızı da kontenjanları ve süresi dolmadan kaçırmayın!

irlandada-dil-egitimi_5d138f98-0ce3-4d7c-8533-84b55c31bd89.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın