YURTDIŞINDA YAZ OKULLARI


Bu yaz yurtdışında nasıl yabancı dil öğrenebilirim diye tasalanmayın! İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile dünyanın en heyecan verici ülkelerindeki en değerli yurtdışı yaz okullarında rahatlıkla yabancı dil öğrenebilirsiniz. Üstelik ülke, şehir, okul ve konaklama seçiminden vize alım işlerine, ucuz uçak bileti teminine kadar tüm işlemlerinizi ücretsiz olarak biz gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, yaz okullarının resmi fiyatları üzerinden özel indirim ve kampanyalar da sunuyoruz. 

En iyi yurtdışı yaz okulu seçiminde her zaman yanınızdayız! Alanında uzman danışmanlarımız sayesinde %100 vize alabileceğiniz ve en etkili bir şekilde yabancı dil eğitimi alabileceğiniz yaz okullarını size sunuyoruz. Unutmayın 20 farklı ülkede 300'den fazla okulla resmi olarak çalışıyoruz. 20 yıla varan tecrübemize rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Yaz okulları, 7-30 yaş arasına hitap eden, dil eğitiminin yanı sıra kültürel etkinlikler, geziler, şehir turları, sporsal aktivitelerle süslenen bir programdır. Bu okullarda öğrenciler, dil öğrenirken bir yandan da eğlenceli etkinliklere katılarak sosyalleşme imkânı bulurlar. Çocuklar içinse ailelerinden ayrılarak tek başlarına kalma deneyimi edinirler. Öğrencilerin, aile yanında konaklamaları sağlanır. Çocuklar ise yaşları nedeniyle sürekli gözetim altında tutularak, yaz okulu tarafından da kontrol edilirler. Dil dersleri, sabah saatlerinde yapılır. Sonrasında öğrenciler, kendileri için ayarlanan bir dizi etkinliğe katılırlar. Hafta sonlarında, şehir gezileri ve piknikler düzenlenir. Öğrencilerin, el sanatları, müzik, dans, sinema, kısa geziler ayrıca yüzme, futbol, basketbol, tenis, binicilik gibi daha pek çok sporsal faaliyetlere katılımları sağlanır

Yurtdışı yaz okulları fiyatlarında okulların resmi fiyatlarının üzerine size özel indirimler de yapıyoruz. Sanılanın aksine her bütçeye göre uygun yaz okulları olduğu gibi gittiğinizde ayrıca çalışabileceğiniz yaz kursu programlarımız da mevcuttur.

İdealsas ile, Yazın nasıl yabancı dil öğrenirim? Nerede yaz kursuna giderim? Hangi yaz kursu? Hangi yaz okulu? Nerede yaz okulu? Yurtdışı yaz okulları var mı? gibi sorularla boğuşmanıza artık gerek yok!

yurtdisi-yaz-okullari_d8cc420f-6faf-428b-b890-70c3bc5e9672.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın