İngiltere için Birçok Danışman Firma ile Bağlantıya Geçtim


ingiltere için birçok danışman firma ile bağlantıya geçtim

Birol Bilgili

Yurtdışında İngilizce eğitimi almaya karar verdiğim andan itibaren internet aracılığı ile birçok danışman firma ile bağlantıya geçtim. Bunlar arasından tercih yapmak o kadar zordu ki hayatımın en sıkıntılı dönemlerinden birini yaşamadım desem yalan olur. Fakat İdealsas Aydın Bey’den aldığım telefon sonrası süreç daha hızlı gelişmeye başladı ve yardımları sayesinde Lewis School of English’e gitmeye kara verdim. Vize sürecinde ise sadece onların tavsiyelerine uyarak verdikleri dosya ile başvurarak kolay bir şekilde aldım.

Lewis Dil Kursunda genelde kış döneminde sınıflar 6-8 kişi oluyor. Yaza doğru bu sayılar max.12 olsa da benim için hiçbir sorun teşkil etmedi. Gerçi ben olduğum seviyelerde max.6 kişi olduk. Hocalar aktif şekilde derse katılımınızı sağlıyorlar. Dersler dışında öğleden sonra isteğe bağlı olarak konuşma kulubü, film izleme ya da gramar clinic'e katılarak İngilizcenizi geliştirme fırsatı oluyor. Okul genelde her haftasonu farklı lokasyonlarda aktiviteler düzenlemekte. Dürüst olmak gerekirse ben bunlardan sadece birine katıldım. Biz daha çok kendi isteklerimiz doğrultusunda arkadaşlarla karar verip gezme taraftarıydık.

Şehir olarak herşeyi bulabileceğiniz bir şehir fakat akşam 6 dan sonra şehirde hayat duruyor herkes evlerine çekiliyor. Ama diğer şehirlere yakın olması her haftasonu başka yerler görmeniz açısından büyük bir avantaj. Yanında kaldığım aile açısından da şanslı biriyim. İlk geldiğim günden beri aynı ailenin yanında kaldım ve onlar daima beni ailenin bir parçası olarak gördüler. Yemek konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım kilo bile aldım diyebilirim. Birbirimize o kadar alıştık ki seneye onları Türkiye de misafir edeceğim..

Son olarak Aydın Bey'e tekrar teşekkür eder benim isteklerimi anlayıp Southampton'ı ve Lewis Dil Okulunu tavsiye ettiği için teşekkür ederim…

Birol BİLGİLİ

Uludağ Üniversitesi, Makine Mühendisiliği

Lewis School of English Southampton Dil Okulumuzda İngilizce dil eğitimi aldı

İngiltere, Southampton

TÜM DİL OKULU REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

birol-bilgili_282dc8bd-f16a-473d-97d6-8c1265bba3ad.jpg