Çocuklarımı Community College İçin Amerika'ya Gönderdim


çocuklarımı community college için amerika'ya gönderdim

Yusuf Eker

İki oğlumun da yurtdışında eğitim almasını arzu ediyordum. Öncelikle küçük oğlum Kerem Amerika’da dil eğitimi ve de üniversite imkanlarını araştırmaya başladı. Bu araştırmalar esnasında İdealsas Yurtdışı Eğitim’den son derece doğru ve pozitif bilgiler aldığını ifade edince bende kendisiyle birlikte İdealsas yetkililerinden detaylı bilgi almaya geldim. Bize verilen bilgiler son derece kapsamlı ve şaşırtıcı idi; çünkü biz Community College’leri duymuştuk ama bu okulların hem ekonomik hem kaliteli hem de iki yıl sonrasında dört yıllık üniversitelere geçiş imkanı verdiğini İdealsas’tan öğrenmiştik. Daha sonra da gerekli olan belgeleri tamamlayıp önce bir TOEFL Programı arkasından da koleje kabul için gerekli işlemlerimiz tamamalandı ve kısa bir süre içerisinde oğlum Amerika’daki Bunker Hill Community College İşletme Bölümü’ne yerleştirildi.

Daha sonra diğer oğlum Emre için de bu kez Video ve Film Yapımcılığı üzerine titiz bir araştırma içerisine girildi. Farklı seçeneklerdeğerlendirildi ve üç farklı üniversiteden kabul alındı. İdealsas ekibinin önerileri ve Emre’nin istekleri de gözönüne alınarak “The Art Institute of Pittsburgh”daki “Video and Film Production” programında karar kılındı. Daha sonra yine aynı titizlikle vize işlemleri, konaklama ve havaalanı transferi ayarlandı. Bilinçli bir ekip çalışması sonucunda bu zorlu süreci de başarılı olarak sonuçlandırmış olduk.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık hizmetlerinde İdealsas bizleri tamamen objektif bir yaklaşımla yönlendirdi. Kendilerinin özverili yaklaşımları sonucunda, iki oğlumda Amerika’da eğitim alma fırsatını yakaladı. Özellikle mesleki eğitimlerin daha önem kazandığı günümüzde bizimle aynı misyonu paylaşan İdealsas’a teşekkür ediyorum.

Doğru eğitim ve doğru tercih çocuklarımıza yapacağımız en iyi yatırımdır, diye düşünüyorum ideal dolu bir gelecek dileğiyle...

Yusuf EKER

Bunker Hill Community College'de İşletme eğitimi aldı

ABD, Massachusetts Eyaleti, Boston

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

yusuf-eker_c76b212a-ba0e-4fa1-aaeb-6d811b1f64bd.jpg