İdealsas İle Tanıştıktan Sonra Başka Hiçbir Acente İle Görüşmedim


idealsas ile tanıştıktan sonra başka hiçbir acente ile görüşmedim

Nermin Taktak

Merhaba ben Nermin. Uluslararası ilişkiler mezunuyum. Benim alanımda İngilizce olmazsa olmazlardan biri. Bu yüzden İngilizcemi geliştirmek ve bu konuda özgüven kazanabilmek adına yurtdışında eğitim görmeyi istedim. Ardından İdealsas ile bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. İlk olarak benimle İbrahim Bey ilgilendi. Daha sonrasında Aydın Bey ile devam ettik. Bu acenteyle tanıştıktan sonra başka bir acenteye başvurmadım. Çünkü beni hep bilgilendirdiler. Kafamdaki bütün soruların cevabını verdiler ve en nihayetinde İngiltere Bournemouth’da Kaplan International Language School da karar kıldık.

Aile yanında kalmak istedim. İşlemlere başlandı ve okula kaydım gerçekleşti. Aynı zamanda vize işlemleri de başladı. Tabi ben bu süreçlerde çok heyecanlıyım vize çıkacak mı, yanında kalacağım aile nasıl olacak diye düşünüp duruyorum. Bu arada Aydın beyi de soru yağmuruna tutuyorum. Sağ olsun bu süreçte beni hep rahatlattı. Derken vize çıktığını öğrendim. Uçak biletimi ve uçaktan indikten sonraki otobüs biletimi Aydın Bey ile birlikte aldık. Bana İngiltere’de kullanmam için hat hediye ettiler. Ve İngiltere’ye geldim.

Havaalanında otobüs biletimi kaybettim. Sonra Aydın Bey aklıma geldi hemen aradım ve hemen biletimi yolladı bana. Bir anlık korku yaşadım ama sonuç olarak Aydın Bey sağ olsun bana İngiltere'de de yardımcı oldu. Otobüse bindim ardından taksiyle burada yanında kalacağım ailenin evine geldim. Beni çok sıcak karşıladılar. Şuan yanında kaldığım aileden çok memnunum şükürler olsun. Ertesi gün aile bana okula nasıl gideceğimi gösterdi ve hangi otobüsü kullanacağım hakkında bilgi verdiler. Bu konu beni çok endişelendiriyordu. Okulu nasıl bulacağım vs. Bu konuda hallolmuş oldu böylelikle.

Geleyim dil okuluna şimdilik gayet memnunum. Dersler eğlenceli geçiyor ve bana katkısı çok. Okuldaki öğretmenler gerçekten başarılı ve güler yüzlü. Dersler dışında birçok sosyal aktivite düzenleniyor. Bu aktivitelerde İngilizce konuşma açısından oldukça faydalı. Diğer yandan, Zamanla arkadaşlar edindim. Şuanda aldığım eğitimden de yanında kaldığım aileden de çok memnunum. Son olarak, bu süreçte bana çok yardımları dokunan İdealsas’a çok teşekkür ederim.

Nermin TAKTAK

Yalova Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler

Kaplan International Bournemouth Dil Okulumuzda İngilizce dil eğitimi aldı

İngiltere, Bournemouth

TÜM DİL OKULU REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

nermin-taktak_5d887c2f-07b7-468f-af45-3acde1fa8ad3.jpg