İNGİLTERE'DE EĞİTİM


Yurt dışında eğitim denildiğinde İngiltere ilk akla gelen ve en çok tercih edilen ülkedir. İngiltere'de eğitim, seçkin ve geçmişi yüzlerce yıla dayanan eğitim kurumları ve köklü eğitim sisteminin yanı sıra, zengin tarihi, geleneksel yaşam tarzı, farklı kültürüyle İngilizce öğrenmek isteyen binlerce yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle, dünyanın başkenti ünvanı olan Londra, yüzlerce yıllık akademik geleneğin beşiği Oxford ve Cambridge, büyüleyici doğal güzellikler ile denizin kucaklaştığı Bournemouth ve Brighton, kalabalıktan uzakta sakince eğitim için Eastbourne gibi lokasyonlar İngiltere'de eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği başlıca şehirlerdir. Ayrıca Galler ve İskoçya gibi daha ucuz ve eşdeğer kalitede eğitim sunan ülkelerde de eğitim alabilirsiniz.

Eğitim süresince İngiltere'de çalışıp para kazanabileceğinizi unutmayın! Ayrıca, okul fiyatları çok yüksek diye dert etmenize gerek yok. 25 farklı şehirde 50'ye yakın eğitim kurumunun resmi acentesi olduğumuz için resmi fiyatlarının üzerinden belirli zaman aralıklarında bize özel indirimler verilmektedir. Bu indirimleri, bizimle kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize ücretsiz vize danışmanlığıyla birlikte olduğu gibi sunuyoruz. Alanında uzman danışmanlarımız sayesinde %100 vize ve en etkili bir şekilde eğitimi alabileceğinizin garantisini 20 yıla tecrübemizle rahatlıkla veriyoruz. Bu yüzden öğrencilerimize en çok tavsiye ettiğimiz üç eğitim, İngiltere'de eğitim, Galler'de eğitim ve İskoçya'da eğitim!

Neden İngiltere'de Eğitim?

- Farklı uluslardan gelmiş binlerce öğrenci ile uluslararası tecrübe edinecek ve İngilizceyi konuşulduğu ülkede öğreneceksiniz.

- İngiltere'de eğitim sunan okulların her birinin eğitim kalitesi hem çok yüksek hem de çok köklüdür.

- İngiltere'de konaklama seçenekleri diğer ülkelere nazaran çok daha fazla olduğu gibi sosyal imkanlar açısından da oldukça öndedir.

- İngiltere'de alınan eğitim, diploma ve sertifkalar tüm dünyadaki iş veren ve eğitim kurumları tarafından kabul edilmektedir.

ingilterede-egitim_7b6f3de1-1215-4a62-836a-f573df4f014b.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın