İngiltere'deki 29 Hafta Kursumu 9 Hafta Daha Uzattım


ingiltere'deki 29 hafta kursumu 9 hafta daha uzattım

Funda İbiş

Merhabalar, 29 haftalık gittiğim dil okulum ve sonrasında danışmanlık firmam İdealsas yardımıyla ve ailemin desteğiyle 9 hafta daha uzatabildiğim dil kursum ve İngiltere'de yaşadığım hayat tecrübem anlatmakla bitmez. Brighton, yaşadığım şehir hem Londra'ya 1 saat uzaklıkta hem de trafikten uzak küçük ama bi o kadar da canlı bir yer. Öğrenciler için çok ideal bir şehirdir, Brighton'da yaşayan insanlar çok cana yakın ve yardımseverler. İngiltere’ye ilk gittiğimde pahalı bir şehir olduğu için çalışmak istedim, şansımın yardımıyla bir Türk restoranında 5 ay boyunca garson olarak çalıştım, daha sonra okulum St. Giles'ın kütüphanesinde, kütüphane görevlisi olarak çalışmaya başladım. Aynı zamanda hem para kazanıyor, hem de ders çalışabiliyordum, Bi taraftan da dilim daha çok gelişiyordu. Hiç bir zaman öğrenci olduğumu unutmadım, Asyalılar kadar olmasa da gezmeye çalıştım. Diğer ülkelere ya da İngiltere’nin diğer şehirlerine gitmek için cazip fiyatlara turlar düzenleniyor, boş vakitlerimde birçok yer gezdim.

Okulumdan bahsetmem gerekirse St Giles, eğitim bakımından çok kaliteli bir okul. Her sorunumuzla okul müdürü birebir ilgilenip yardımcı olmaya çalışırdı, öğretmenleri deneyimli ve arkadaş canlısı kişiler, dersler çok eğlenceli geçerdi. Dediğim gibi yaşadığım anılar anlatmakla ve yazmakla bitmez. Gidilmesi, görülmesi ve öğrenilmesi gereken bir deneyim, sadece İngilizceyi değil, hayat tecrübesini kazandım. İdealsas’a çok teşekkür ederim...

Funda İBİŞ

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, İşletme

St. Giles Brighton Dil Okulumuzda İngilizce dil eğitimi aldı

İngiltere, Brighton

TÜM DİL OKULU REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

funda-ibis_838b0957-2e87-4fb9-9f93-b637241bdca3.jpg