FRANSA YAZ OKULLARI


Hem yaz tatili hem de Fransızca dil eğitimi imkanını birlikte sunan Fransa yaz okulları programımızda öğrencilerimiz Fransız kültürünü de tanıma şansına sahip olmaktadırlar. Eğlence ve eğitimin birlikte sunulması öğrencilerin Fransızcayı zorlanmadan ve doğal ortamında öğrenmelerini sağlamaktadır. Fransızca eğitiminde öğrencilerin birbirleri ile iletişim kurmalarına böylece Fransızcayı zorlanmadan doğal yöntemlerle öğrenmelerine dikkat edilmektedir.Tüm yaz okullarımızda sanat ve spor içerikli aktivite programları özel gözetmenler eşliğinde uygulanmakta, öğrencilerin arkadaşlıklarını geliştirmeleri için ideal bir ortam sunulmaktadır. Tüm Fransa yaz okulları aşağıdadır. Siz de şimdi hemen yurtdışı yaz okullarında yaz dil kurslarına katılın!
 
Fransa'daki Yurtdışı Yaz Kampı ile Yurtdışı Yaz Okulları Arasındaki Fark Nedir?

Çoğu zaman aynı anlamda kullanılsa bile, yurtdışı yaz kampı ve yurtdışı yaz okulları arasındaki temel fark lokasyon kaynaklıdır. Yaz okulunda bir eğitim ve sosyal aktivitiler birlikte sunulurken, yaz kampında eğitim ya hiç yoktur, ya da çok minimal düzeydedir. Yaz kampı lokasyonları da özellikle ağaçlık noktalarda ve izcilik benzeri kamplarda düzenlenirken, yaz okulları şehir içinde veya deniz kenarı bir sayfiye lokasyonunda düzenlenir. İkisinin de ortak amacı çocuğun eğitim ve eğlenceyi birarada bulabileceği bir ortam yaratarak çocuğu sıkmadan birşeyler öğretebilmektir. Her yaz yüzlerce öğrenci gönderen İdealsas'a, çocuklar için Fransa yaz dil kursları için rahatlıkla güvenebilirsiniz!   

Fransa'da hangi yaz okulu? Fransa'da Fransızca yaz kursu iyi mi? Yazın Fransa'da Fransızcayı nasıl öğrenebilirim? sorularınıza son veriyoruz! Ayrıca, Fransa'daki kampanyalı Fransızca yaz dil kurslarımızı da kontenjanları ve süresi dolmadan kaçırmayın! Çocuklar için Fransa yaz okulları kayıtları başladı!

fransada-yaz-okulu_3b86c572-39a9-4374-81b5-add814f466ff.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın