MALTA DİL OKULLARI


Malta Dil Okulu

Malta, ana dili İngilizce olan turistik bir ada ülkesidir. Bu kadar popüler olmasının sebebi yalnızca güzel plajları değil, aynı zamanda tarihi zenginlikleridir. İngilizce dil eğitimi için en çok tercih edilen lokasyonlardan biri olmasının nedeni ise, diğer Avrupa ülkeleri ile mukayese edildiğinde biraz daha düşük fiyatlara sahip olmasıdır. Bu küçük ada ülkesi sahip olduğu dil okulları bakımından da önemli bir zenginlik sunar. Başta St. Julian’s, Sliema, Valletta ve Gzira olmak üzere çeşitli bölgelerde dil eğitimi alabileceğiniz eğitim kurumları bulunur. Peki dil eğitimi için neden Malta’yı tercih etmelisiniz?

Dil Eğitimi İçin Neden Malta Tercih Edilmeli?

Malta bir Akdeniz ülkesi olarak, Türkiye’de eğitime gelecek öğrencilere sıcak ve samimi bir ortam sunar. Öğrencilerin dersler dışında keyifle vakit geçirebilecekleri çok sayıda imkân bulunur. Dil eğitimi için Malta’yı tercih etmenizi sağlayacak nedenlerden bazıları şunlardır:

  • Malta’da farklı beklentilere ve seviyelere karşılık veren çok sayıda dil okulu bulunur,
  • Eğitim kalitesi yüksek standartlara sahiptir,
  • Dünyanın her noktasından öğrenciler buraya geldiği için farklı kültürleri tanıma imkânı sunar,
  • Konaklama ve yaşam maliyetleri Avrupa’nın diğer kentlerine oranla düşüktür,
  • Yıl boyu devam eden etkinlikler keyifli vakit geçirmek için fırsat yaratır,
  • Öğrenci vizesi ile part-time çalışma imkânı mevcuttur.

Malta suç oranları en düşük ülkelerden biridir. Bu yüzden tamamıyla güvenli bir ortamda İngilizce dil eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Malta Dil Eğitimi Programları

Malta’da genel İngilizce, akademik İngilizce ve iş İngilizcesi en çok tercih edilen programlardır. Ayrıca TOEFL ve IELTS gibi sınavlara hazırlanmak için tercih edebileceğiniz programlar da çeşitli eğitim kurumlarında bulunur. Dilerseniz staj programlarına katılmanız ve daha hızlı bir ilerleme için bire bir derslerden faydalanmanız da mümkündür. Haftalık 20 saatlik standart programları tercih edebileceğiniz gibi, haftalık 30 saatlik yoğun programları da tercih edebilirsiniz.

Malta’da Çalışma İzni ve Konaklama

Malta dil eğitimi için gelmiş olan öğrencilere çalışma hakkı tanır. Böylelikle öğrenciler bir yandan İngilizce öğrenirken bir yandan da harçlıklarını çıkarabilir. Eğer Malta’da uzun dönem bir dil eğitimi aldıysanız, haftalık 20 saatlik bir çalışma iznine sahip olursunuz. Fakat çalışma iznine başvurabilmek için öncelikle Malta’da 90 gününüzü tamamlamış olmanız gerekir. Hemen ardından JobsPlus için başvuruda bulunabilir, bulduğunuz işlerde haftalık 20 saati aşmamak kaydıyla çalışabilirsiniz. Burada bulunan öğrencilerin çalışmak için en çok tercih ettiği sektör ise turizmdir.

Malta’da öğrenciler çoğunlukla birlikte kalabilecekleri apart konaklama seçeneklerini tercih eder. Fakat her öğrencinin okul yurtları, aile yanı konaklama ve otel gibi çeşitli konaklama opsiyonları da bulunur. Siz de Malta’da dil eğitimi almak isterseniz okul kaydından konaklama seçimine, evrakların hazırlanmasından vize danışmanlığına kadar her konuda size destek olacak bir danışmana ihtiyaç duyabilirsiniz. İşleri sizin için bir danışmanla görüşmek içinse hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

maltada-dil-egitimi_29439e70-97d6-42ab-a2e5-aebad5351840.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın