Am Language Studio Malta'da 2 Hafta İngilizce Dil Eğitimi Aldım


am language studio malta'da 2 hafta ingilizce dil eğitimi aldım

Özge Görücü

Ben Özge, İTÜ’de hazırlık öğrencisiyim ve yurtdışında ilk dil okulu deneyimimi Malta’da Am Language Studio’da yaşadım. Okulu benim tercih etme şansım olmadı fakat bir daha Malta’ya dil okulu için gidecek olsam yine aynı okulu seçeceğimi düşünüyorum. Yarıyılda sadece iki haftalığına gitmiş olmama rağmen, bu iki haftanın en güzel geçmesini sağlayan, Malta’nın gezip görülecek yerlerinin çok olması dışında, bütün bu yerleri görmemi sağlayan okulumdu. Hem ders olanakları hem de düzenlediği etkinlikleri açısından gerçekten mükemmel bir okul olduğunu söyleyebilirim. İki haftanın sonunda keşke daha fazla kalabilseydim demiş olmam da bunun sonucu.

Dersler her sabah 9’da başlıyor ve isteğe göre bazı günler öğlen de ders olan programlar var. Sınıf ortamı gerçekten çok iyi, genelde sınıflar az kişilik. Benim öğretmenim çok eğlenceli biriydi. Derste gurup çalışmaları ve oyunlarla dersi hem daha eğlenceli hem de öğretici hale getiriyordu. Bir şeyi anlamadığım zaman öğretmenime söylemem yetiyordu, bir kelimenin anlamını bilmediğimde sözlük kullanmama gerek kalmıyordu. Sınıflarda farklı milletlerden öğrencilerin olması hem onlarla anlaşabilmek için İngilizce konuşmak zorunda olmam hem de farklı milletlerin kültürlerini, davranışlarını tanımam açısından oldukça iyiydi.

Derslerden sonra okulun düzenlediği etkinlikler sayesinde diğer sınıflardan da kişilerle tanışmış oldum. Gitmeden önce “Hiçbir şey bilmiyorum Malta’da nereleri gezeceğim, nasıl yapacağım? “ diye düşünüyordum ama düşünmeme hiç gerek olmadığını gittikten sonra öğrendim. Okulun aktiviteleri sayesinde Malta’nın birçok yerini gezmiş oldum ve birçok arkadaş edindim. Onlar her konuda yardımcı olmaya hazırlardı.

En başta da söylediğim gibi tekrar Malta’ya gidersem okul olarak Am Language Studio’yu seçerim.

Özge GÖRÜCÜ

İTÜ, Geomatik Mühendisliği

Am Language Studio Malta Dil Okulumuzda İngilizce dil eğitimi aldı

Malta, Sliema

TÜM DİL OKULU REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

ozge-gorucu_d8c329bb-a99c-4e03-9226-0bda96ce960b.jpg