GÜNEY AFRİKA'DA İNGİLİZCE


Güney Afrika'da İngilizce dil okulu tercihinde, net ihtiyacınızı belirlemek, zamanı çok doğru bir şekilde planlamak ve bütçenizi bu eğitim sürecine göre organize etmek her şeyin başında gelmektedir. İşte bu yüzden, Güney Afrika'da İngilizce dil eğitiminizi İdealsas ile sadece 5 adımda garantili ve eksiksiz bir şekilde başarabilirsiniz. Şimdi Güney Afrika'da İngilizce öğrenme zamanı!
   
Güney Afrika'ya nasıl giderim sorusuna artık son! İdealsas ile 5 Adımda Güney Afrika'da Eğitim Almanın Hızlı, Kolay ve Daha Az Maliyetli Yolu

1. Adım: Eyalet, Şehir, Okul, Program ve Konaklama Seçimi 
Güney Afrika'da eğitim almak isterken nasıl bir programa katılmanız gerektiği, süresi, tarih aralığı, konaklaması, eyalet ve şehir tercihi gibi birçok konu ciddi bir kafa karışıklığına neden olmaktadır. Alanında uzman, yurtdışında eğitim konusunda en az 10 yıllık deneyimi bulunan İdealsas danışmanlarımız tarafından size en uygun eğitim programını beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda size sunuyor ve Güney Afrika eğitiminize birlikte karar veriyoruz. Ayrıca, eğitim ve yaşam ihtiyaçlarınızın yanı sıra konaklama, beklentileriniz ve istediğiniz sosyal imkanlar da özellikle göz önünde bulundurulmaktadır. Unutmayın, Güney Afrika dil okulu seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar çok fazla ve detaylıdır ve deneyimli danışmanlarla ihtiyaç, bütçe ve vize analizlerinizin yapılması gerekmektedir! 

2. Adım: Kayıt, Yerleştirme ve Ücret Ödenmesi 
Güney Afrika'da size en uygun olan istediğiniz bir programa karar verildikten sonra okulla iletişime geçilip kayıt işlemleriniz yapılır. En fazla 48 saat içinde arzu ettiğiniz program için gerekli belgeler tamamlanıp okuldan kabul işleminiz tamamlanır ve arzunuza göre konaklamanız sağlanır. Bundan sonra okulun kayıt ücretini ödersiniz. Okula ilk başvuru sırasında ödenen kayıt ücreti okulun toplam faturasından düşülür. Unutmayın, Güney Afrika okullarının resmi broşür/websitesi fiyatları üzerinden bize özel olarak sunulan özel indirimler size de aynen yansıtalacaktır böylece çok daha uygun bir ücret ödeyerek bizimle kayıt yapma fırsatına kavuşursunuz!

3. Adım: Vize Başvurusu ve Alınması
İstediğiniz Güney Afrika dil kursuna, liseye veya üniversiteye yerleşebilmeniz için en önemli adım, vize alımıdır. Normalde kendi başınıza ciddi bir zaman ve para kaybına neden olacak tüm başvuru ve vize alım işlemlerinizi İdealsas olarak sizin yerinize biz gerçekleştiriyoruz. Resmi acentesi olduğumuz kayıt olunan okuldan kabul mektubunuz gelir gelmez vizenizin olumlu sonuçlanması için belgelerinizin titizlikle düzenlenmesi ve formların dikkatlice tamamlanması sonrasında ise randevu alınması ile vize işlemlerinin tamamlanır. Gerekli mülakat aşamları da tarafımızdan size öğretilir. Kabul edilmeniz vize danışmanlarımızın özel analizinizi ve size yapacakları detaylı bilgilendirmeler sayesinde gerçekleşir. Unutmayın, İdealsas olarak 20 yıla yakındır aldığımız Güney Afrika vize kabul oranı %98 olup sektördeki diğer acentelerden çok öndeyiz!

4. Adım: Destek Oryantasyon, Ucuz Uçak Bileti Temini, Sağlık Sigortası Yapılması
Vize onayınızdan hemen sonra çalıştığımız özel şirketler sayesinde Güney Afrika'ya en uygun ve ekonomik uçak bileti danışmanlarımız tarafından size temin edilir. Eğer havalimanı transfer talebiniz varsa okul bu işlemi organize eder ve havalimanında karşılanarak konaklamanıza götürülürsünüz. Bununla birlikte, eğitim süresince Güney Afrika'da geçerli bir sağlık ve kaza sigortanızın olması çok önemlidir. Bu konuda da İdealsas size yardımcı olur ve dünya çapında geniş kapsamlı teminatları olan sigorta poliçenizin düzenlenmesini sağlar. Son olarak, eğitim alacağınız Güney Afrika'ya önceden adaptasyon sağlanması için size, profesyonel danışmanlarımız tarafından detaylı bir oryantasyon sunulur. Gideceğiniz şehrin iklim, kültür, beslenme alışkanlıkları, yaşam standartları ile ilgili olarak eğitim danışmanınız size detaylı bilgi verir. Unutmayın, ilk kez Güney Afrika'ya çıkacaksanız gidiş ve varıştaki havaalanı prosedürleri anlatılıp giderken yanınızda bulundurmanız gereken evraklar da vize danışmanlarımız tarafından size iletilir.

5. Adım: Yurtdışı Eğitimi Süresince 7/24 Kesintisiz Türkçe Yardım 
Eğitimi alacağınız Güney Afrika'ya gittikten sonra eğitim süreniz boyunca 7/24 ulaşabileceğiniz Türkçe danışman hattımız bulunmaktadır. Böylece, eğitim aldığınız süre boyunca karşılaşabileceğiniz olumsuz durumların önüne geçiyor, olumsuz durumlarda hızlı çözümler sağlıyoruz. Okulların resmi acentesi olmamızdan dolayı sunduğumuz bu destek sayesinde, Güney Afrika'ya gittiğiniz ilk günden dönüşünüze kadar tüm program süresi boyunca konaklama değişikliği, konaklama uzatımı, program uzatılması veya eğitim sonunda yeni bir program belirlenmesi, sağlık sigortası uzatımı gibi konularda hiç bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Unutmayın, tamamen farklı bir kültür ve ortama gidiyorsunuz ve bir çok olumsuz durumla karşılaşabilirsiniz bu yüzden kesintisiz ve sağlam destek çok ama çok önemlidir!

5-adimda-guney-afrikada-ingilizce-ogrenin_6c803c20-3e4c-4c32-b771-1c2dd29cc03e.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın