İNGİLTERE YAZ OKULLARI


İngiltere yaz okulları, İngilizcesini geliştirmek isteyenler için en etkili ve heyecan verici yoldur. İngiltere yaz okulunda hem gençler, hem yetişkinler hem de çocuklarınız için İngilize programı ile unutulmaz tatil ve eğitim göreceksiniz. İngiltere yurtdışında dil öğrenmek için akla ilk gelen yerdir. İngiltere’de yaz okulu için en çok tercih edilen şehirler arasında Londra, üniversiteleriyle meşhur Cambridge ve Oxford, sahilleriyle ünlü olan Brighton ve Bournemouth, sakinliğiyle ise Eastbourne öne çıkmaktadır. Hem çocuğunuz hem de kendiniz için bu eşsiz deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Tüm İngiltere yaz okulları aşağıdadır. Siz de şimdi hemen yurtdışı yaz okullarında yaz dil kurslarına katılın!

İngiltere'de hangi yaz okulu? İngiltere'de İngilizce yaz kursu iyi mi? Yazın İngiltere'de İngilizceyi nasıl öğrenebilirim? sorularınıza son veriyoruz!
Yaz okullarında kampüs konaklama, aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunulur. Konaklamalar özenle seçiliyor olup öğrencilerin güvenliği için 7/24 gözetim altındadır. İngiltere’de yaz okulu programları 1-8 hafta aralığında sunulmakta olup Genel, yoğun veya akademik İngilizce programları tercih edilebilir. Aktiviterle birlikte dolu dolu geçen yaz okulları öğrencilerin eğlenirken Pratik yapmalarını sağlar ve öğrencilere unutulmaz bir deneyim sunar. İngiltere'de yaz dil okuluna nasıl gidebilirim sorunuza cevap verebilmemiz için hemen iletişime geçiniz. Ayrıca, İngiltere'deki kampanyalı İngilizce yaz dil kurslarımızı da kontenjanları ve süresi dolmadan kaçırmayın!

Çocuklar için İngiltere yaz okullarını,
okulların kapandığı ve yaz tatilin başladığı aylarda çocuklarının tatillerini daha aktif ve verimli geçirebilmeleri adına özellikle tercih etmektedirler. Böylece çocuklar erken yaşta yurtdışı deneyimine sahip olacaklar ve farklı kültürleri keşfetmeyi de genç yaşta öğreneceklerdir. Uluslararası arkadaşlıklar kurup, bir yandan dil eğitimi alırken diğer yandan tatil tadında bir İngiltere'de yaz okulu tecrübesi sahibi olurlar. Erken yaşta kazanılacak bu tecrübe öğrencinin kişisel gelişimi, kendine olan güveni ve olaylara bakış açısını geliştireceği için özellikle tavsiye ediyoruz. Bilhassa, 8-17 yaş aralığındaki bir çok öğrenci bu deneyimi yaşamaktadır. Belki ilk defa çocuklarından ayrı kalacak aileler, çocuklarının kişisel sorumluluk duygularının gelişmesine fırsat tanımış olacaklar ve bu adım ne kadar erken atıldıysa kazanımları o kadar fazla olacaktır. Her yaz yüzlerce öğrenci gönderen İdealsas'a çocuklar için İngiltere yaz dil kursları hakkında rahatlıkla güvenebilirsiniz!   

ingiltere-yaz-okullari_170bc603-a412-4058-8753-ed91853c3381.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın