LONDRA YAZ OKULLARI


İngilizcenin ana vatanı İngiltere'de yazın İngilizce öğrenmek için en ideal seçimlerden biri de Londra yaz okullarıdır. Yaz dil eğitimi ile bir çok sosyal aktivite ve şehir turu imkanı sunan Londra yaz okulları, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan eğitim vermekte olup kültürel ve spor aktiviteleri de yoğundur. Aşağıda resmi acentesi olduğumuz Londra yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya/fırsatları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca bu Londra yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılabilmektedirler. Londra'da yaz okulu denilince eğitimde kalite ve güven oldukça önem teşkil etmektedir.

Bu yüzden, Londra'daki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Londra'da İngilizce yaz kurslarını düşünün! Tüm Londra yaz okulu fiyatları ve Londra yaz kursları buradadır!
 
Londra dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biridir. Yaklaşık 8 milyonluk nüfusuyla AB'nin 2. kalabalık kentidir. Uluslararası turizmin kesişme noktasıdır. Dünyanın en kalabalık hava trafiği Londra hava trafiğidir. 5 uluslararası havaalanı bulunmaktadır. Bunların en büyüğü Heathrow'dur. Yeşili bol olan bir şehirdir. Londra'da 143 adet kayıtlı park ve bahçe vardır. Thames Nehri şehri ikiye böler. İstanbul-Londra arası uçakla 4 saattir ve Türkiye ile arasında 2 saatlik bir zaman farkı mevcuttur. Heathrow Havaalanı dünyanın en yoğun ikinci uluslararası havaalanıdır. İstanbul Londra arası uçak biletleri dönemsel olarak değişmekle beraber genellikle 200–400 Sterlin arasındadır. Londra'da ulaşımda metro (Heathrow Express), otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Londra'nın yoğun trafiğinde en çok tercih edilen ulaşım aracı metrodur. Londra metrosu, dünyanın en eski metrosudur. Toplamda 274 istasyon bulunmaktadır. Londra’da yaşam masrafları diğer şehirlere göre biraz daha yüksektir. Aylık ortalama konaklama masrafları 1000-1250 Sterlin arasında değişmektedir. Bu ücrete aile yanı konaklama seçilmesi durumunda yemek masrafları da dahildir. Şehir içi metro biletleri haftalık 25-30 Sterlin arasında değişmektedir. Günlük cep harçlığı olarak 20-25 Sterlin düşünülebilir. Londra'nın bir çok bölgesine metro ile hızlı ve rahat ulaşabilmektedir.

Üstelik Londra'da yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!
 
Londra'da yazın nasıl İngilizce öğrenirim? Londra'ya yazın nasıl gidilir? Londra'da yazın nerede kalınır? Londra'da yaz dil kursu fiyatları nedir? Londra'da hangi yaz okulu? Yazın Londra nasıl bir yer? Çocuğum için Londra güvenli midir? gibi sorularınıza artık son veriyoruz!

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Londra şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Londra'da yaz İngilizce dil kursu ve yazın İngilizce dil programı seçiminden sonra Londra yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Londra'da yazın konaklama ayarlanmasından, İngiltere vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve İngiltere vizesi aldıktan sonra Londra uçak biletininin ayarlanması ve ardından Londra havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız.

Londra'da yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/londra_c131ca7c-7208-461f-95ee-322908b7e8c3.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

-

  • İNGİLTERE
  • LONDRA

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın