Bu Yaz İngiltere'de Çok Eğlenceli 3 Hafta Geçirdim


bu yaz ingiltere'de çok eğlenceli 3 hafta geçirdim

Mehmet Fatih Demirci

Merhaba ben Fatih, Londra'dan yeni döndüm. İngiltere'deki 3 hafta hakkında düşüncelerimi paylaşmak istedim. Öncelik olarak, okulun programları gerçekten çok eğlenceliydi. Her şey çok güzeldi. Bu 3 hafta içerisinde Southampton, Londra, Oxford, Portsmouth ve Winchester'i gezdim. Hatta Hary Potter'in çekildiği yere gittik. Derslerde bazen sıkılsam da genel olarak iyi vakit geçirdim. İngilizce espriler bile yaptım. Sabah programlarında da birçok oyun öğrendim. Diğer ülkelerdeki arkadaşlarımdan garip oyunlar öğrendim. Karaoke yaptım. Talent Show'da gitar çaldım. Disco'da dans ettim. Sürekli kayboldum. Oranın tek kötü yanı yemeklerdi. Bu yüzden Türkiye'ye gelmenin sevincini de yaşıyorum.

Sorarsanız bir daha gider misin diye, evet giderim. Oradaki havalimanında yolumu bulabildiğim için hala kendime hayret ediyorum. Gerçekten kocaman bir yerdi. Ama asıl konu, İngilizcemi 3 haftaya göre inanılmaz geliştirdim. İlk gittiğimde ''How old are you ?'' sorusundan hiçbir şey anlamamıştım. Fakat son hafta ev sahibinin oğluyla çatır çatır İngilizce konuştum.

Aile demişken aile gerçekten iyiydi. Yanımda 2 İtalyan 1 Fransız vardı. Hepsi 2. hafta sonu gittiler. Yerine bir Arap geldi. O da Müslüman olduğu için son haftam daha rahat geçti. Ayriyeten ailenin yemekleri de güzeldi. O konuda şanslıydım. Fakat Ramazan ayı dolayısıyla Türkiye'ye gelmek bambaşka oldu. Sanal âlemde çevrem genişledi ve onlarla da sık sık İngilizce pratiği yapabilirim. Uzun lafın kısası, bu benim hayatımdaki en güzel 3 haftaydı.

Bütün yardımlarınız için İdealsas’a çok teşekkür ederim.

Mehmet Fatih DEMİRCİ

Lise öğrencisi

Lewis Southampton Yaz Okulumuzda İngilizce dil eğitimi aldı

İngiltere, Southampton

TÜM YAZ OKULU REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

mehmet-fatih-demirci_c9e3d0e8-e27a-4633-819c-f26c2bf45955.jpg