Kanada'ya 7 Ay Diye Gittim 2 Yıldır Buradayım


kanada'ya 7 ay diye gittim 2 yıldır buradayım

Melike Eren

İlk olarak sadece İngilizce eğitimi almak için geldiğim Toronto'da şuanda George Brown College'de Strategic Relationship Marketing post graduate programında okumaktayım. Sadece 7 ay olarak planladığım kanada seyahatimin 2 senedir  devam ettiğine inanamamakla birlikte verdiğim karardan son derece memnunum. Kanada’ya gelmek her zaman hayalimdi ve bu şehrin hayallerimdeki herşeyle birebir örtüşmesinden dolayı çok mutluyum. Toronto’ya ilk geldiğimde gerçekten çok heyecanlı ve birazda korkmuştum çünkü ailemden bu kadar uzak bir şehire gelmek gerçekten biraz korkutucu, onlara ihtiyacın olduğu an hemen yanında olamayacaklarıni bilmek gibi şeyler beni korkutsada başta bu şehir bana bütün yardımseverliği, sıcakkanlığı ile kollarını açtı ve ilk günden itibaren beni evimde gibi hissettirdi. 

9 aylık ingilizce eğitimimi ILAC'ta bitirdikten sonra George Brown College'de eğitimime başladım. Başlarda ingilizce konusunda verdiğim karardan biraz endişeli olsamda, okulda hiçbir şekilde dil konusunda zorluk çekmedim. Öğretmenlerim ve arkadaşlarım bu konuda gerçekten çok anlayışlı ve yardımseverlerdi.

Kanada’da geçirdiğim iki sene boyunca herşey çok güzeldi. Bu şehir, Toronto, tam anlamıyla 24 saat boyunca uyumayan bir şehir ve herşeyi dolu dolu dozunda yaşamanıza olanak sağlıyor. Bu şehirde İngilizcenizi geliştirmenizin yanısıra  kendinizi daha olgun ve özgür hissetmeye başlıyorsunuz, dünyanın bir çok yerinden arkadaşlar edinip, hayatın onu sadece dolu dolu yaşadığın zaman bir anlam kazandığını görüyorsunuz. İnsanları her zaman kibar ve yardımsever. Her mevsiminin ayrı bir renk olduğu Toronto’yu sizinde seveceğinizden ve buradan hiç ayrılmak istemeyeceğinizi garanti ederim.

Umarım sizinde yolunuz bir gün Toronto’ya düşer bu eşsiz şehri yaşama fırsatını yakalarsınız…

Melike EREN

George Brown College'de Strategic Relationship Marketing eğitimi aldı

Kanada, Ontario Eyaleti, Toronto

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

melike-eren_3368f1f4-5b2e-4e3d-968b-70c204991547.jpg