Kanada Toronto'da 24 Hafta Dil Eğitimi Aldım


kanada toronto'da 24 hafta dil eğitimi aldım

Duygu Demirkol

Merhaba Arkadaşlar, üniversiteden sonra kendi alanımda yaklaşık 6 yıllık iş tecrübemden sonra yurt dışına hem dil öğrenmek hem de kendi kendime yaşamayı tecrübe etmek adına bu kararı verdim. 

İlk kez yurt dışına çıkacaktım ve daha önce ILAC Toronto dil okuluna İdealsas aracılığı ile eğitime gitmiş olan yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Kanada’da dil okuluna gitmeye karar verdim. Çünkü güven hissi özellikle ilk kez yurt dışına çıkacaksanız çok önemli, birçok acente yurt dışına çıktıktan sonra asla sorunlarınızla ilgilenmiyor ve tek başınıza bırakılıyorsunuz, bu yüzden acentemin güvenilir olması birinci önemli basamaktı.

Başlarda Kanada fikri uzaklık ve iklim sebebiyle beni ürkütmüştü fakat, fiyat-performans-güvenlikli yaşam gibi faktörler beni diğer seçeneklerden uzaklaştırdı. Aydın Bey de diğer ülkelere nazaran daha uzun süre kalabileceğim için Kanada konusunda beni yüreklendirdi, ayrıca Kanada Doları döviz olarak biraz daha olanak sunuyor daha uzun süre eğitim alabilmek için. Evrakların hazırlanması ve konsolosluğa sunulacak tüm detaylar titizlikle hazırlandı ve neticesinde başlarda hayal gibi gelen şey gerçek oldu, Kanada vizesinden sonra Amerika vizesine de başvurup New York’a gezi yapma fırsatı yakaladım, bu konuda da tavsiyesi ve vize alımındaki danışmanlığı için Aydın Bey’e ayrıca teşekkür ederim. ILAC özellikle öğretmenleri konusunda başarıya kıymet veriyor, sırf bu yüzden bile tercih edilebilir.

Toronto gerçekten yaşanması kolay bir şehir, güvenlikli hissi veriyor ve multi-kültürel bir yapıya sahip olduğu için asla yabancı hissetmiyorsunuz, bu arada okulun sunduğu alternatif turlarla Montreal, Ottowa, Quebec şehirlerini de görme fırsatım oldu. Hem gezi hem dil eğitimi hem de dünyanın her yerinden arkadaş yapabileceğiniz bir ülke Kanada.

Duygu DEMİRKOL
İstanbul Üniversitesi, Ulaştırma Lojistik
ILAC Toronto Dil Okulumuzda İngilizce dil eğitimi aldı
Kanada, Toronto

TÜM DİL OKULU REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KANADA'DA EĞİTİM ALAN ÖĞRENCİLERİMİZİN İZLENİMLERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

duygu-demirkol_eb4aa959-d4af-4d1a-a043-249e6a8abf4f.jpg