YORK YAZ OKULLARI


İngilizcenin ana vatanı İngiltere'de yazın İngilizce öğrenmek için en ideal seçimlerden biri de York yaz okullarıdır. Yaz dil eğitimi ile bir çok sosyal aktivite ve şehir turu imkanı sunan York yaz okulları, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan eğitim vermekte olup kültürel ve spor aktiviteleri de yoğundur. Aşağıda resmi acentesi olduğumuz York yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya/fırsatları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca, bu York yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocukla da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılabilmektedirler. York'da yaz okulu denilince eğitimde kalite ve güven oldukça önem teşkil etmektedir.

Bu yüzden, York'daki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden York'da İngilizce yaz kurslarını düşünün! Tüm York yaz okulu fiyatları ve York yaz kursları buradadır!
 
İngiltere’de Yorkshire ve Humberside bölgesinde bulunan 1996’dan beri şehir olma statüsune de haiz bir yerel idare birimi ve yerleşkedir. Ouse ve Foss nehirlerinin birleştiği noktada bulunan bir şehirdir. 137,505 olan şehir merkezi nüfusu, kırsal alanla birlikte 184,900’dür.York, tarihi Romalılara dayanan antik bir katedraller şehridir. York şehri İngiltere’nin kuzeyinde Yorkshire bölgesinde bulunur ve Avrupa’da tarihsel yapıların en iyi korunduğu merkezlerden biridir. York çeşitli araştırmalara göre genellikle Londra’dan sonra en çok turist çeken İngiliz şehridir. Aynı zamanda New York da ismini yine bu şehirden almıştır. Şehir duvarlarıyla çevrili olan York, Ouse ve Foss nehirlerinin birleştiği yerde kurulmuştur. Zengin tarihi mirası ve iki bin yıllık tarihiyle İngiliz tarihinin en önemli şehirlerinden biri olmuştur. York şehri bünyesinde birçok tarihi çekim merkezini barındırdığı gibi aynı zamanda sportif ve kültürel aktiviteleri ile İngiltere’nin en gözde şehirlerindendir. York’a Türkiye’den ulaşmak için önce Edinburgh’ya uçulur, sonra trenle York’a ulaşılabilir. Bu trenin biletleri 30-40 Sterlin arasında değişir. York dakik ve kolay bir toplu taşıma sistemine sahiptir. Şehrin en uç noktalarından bile merkeze ulaşan trenler ve otobüsler mevcuttur. York’da aylık konaklama ve genel ihtiyaçlar 600-800 Sterlin arasında değişir. Tek kullanımlık toplu taşıma biletleri 2-3 Sterlin’dir. Cep harçlığı olarak 10-15 Sterlin düşünülebilir.

Üstelik York'da yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!
 
York'da yazın nasıl İngilizce öğrenirim? York'a yazın nasıl gidilir? York'da yazın nerede kalınır? York'da yaz dil kursu fiyatları nedir? York'da hangi yaz okulu? Yazın York nasıl bir yer? Çocuğum için York güvenli midir? gibi sorularınıza artık son veriyoruz!
İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak York şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için York'da yaz İngilizce dil kursu ve yazın İngilizce dil programı seçiminden sonra York yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, York'da yazın konaklama ayarlanmasından, İngiltere vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve İngiltere vizesi aldıktan sonra York uçak biletininin ayarlanması ve ardından York havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız.

York'da yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/york_ec9a08f6-643c-49db-a0f3-111928c521f7.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın