HASTINGS YAZ OKULLARI


İngilizcenin ana vatanı İngiltere'de yazın İngilizce öğrenmek için en ucuz seçimlerden biri de Hastings yaz okullarıdır. Yaz dil eğitimi ile bir çok sosyal aktivite ve şehir turu imkanı sunan Hastings yaz okulları, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan eğitim vermekte olup kültürel ve spor aktiviteleri de yoğundur. Aşağıda resmi acentesi olduğumuz Hastings yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya/fırsatları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca, bu Hastings yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılabilmektedirler. Hastings'de yaz okulu denilince eğitimde kalite ve güven oldukça önem teşkil etmektedir.

Bu yüzden, Hastings'deki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Hastings'de İngilizce yaz kurslarını düşünün! Tüm Hastings yaz okulu fiyatları ve Hastings yaz kursları buradadır!
 
Hastings, Londra'ya trenle 90 dakika uzaklıkta cıvıl cıvıl bir tatil şehridir. İngiltere’nin güney doğusundaki liman şehirlerinden biri olan Hastings şehri, küçük ama canlı ve hareketli bir şehir olması nedeniyle öğrencilerin tercih ettiği öğrenim merkezlerinin başında gelir. Asıl geçim kaynağının balıkçılık olduğu şehrin temiz havası ve tarihi dokusu da ferah ve huzurlu bir atmosferde, ekonomik eğitim alıp tatilden de geri kalmak istemeyen öğrenciler için Hastings’i tercih nedeni olmaktadır. Hastings’e Türkiye’den ulaşmak için önce Londra’ya uçulur, sonra iki saatlik bir tren yolculuğu ile Hastings’e varılır. Bu bilet 30-40 Sterlin arasında değişir. Hastings’de toplu taşıma, araba kullanmaya ideal bir alternatiftir. Şehir iiçi otobüsler, feribotlar ve trenler çalışırken, Doğu Sussex bölgesini dolaşan otobüsler buradan da geçer. Hastings’de yaşam ülkenin çoğu bölgesine benzer fiyatta fakat büyükşehirlerden daha ucuzdur. Aylık konaklama ve genel ihtiyaçlar 500-700 Sterlin  arasında değişir. Tek kullanımlık toplu taşıma biletleri 4,50 Sterlin’dir. Cep harçlığı olarak 10-15 Sterlin düşünülebilir.

Üstelik Hastings'de yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!
 
Hastings'de yazın nasıl İngilizce öğrenirim? Hastings'e yazın nasıl gidilir? Hastings'de yazın nerede kalınır? Hastings'de yaz dil kursu fiyatları nedir? Hastings'de hangi yaz okulu? Yazın Hastings nasıl bir yer? Çocuğum için Hastings güvenli midir? gibi sorularınıza artık son veriyoruz!

dealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Hastings şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Hastings'de yaz İngilizce dil kursu ve yazın İngilizce dil programı seçiminden sonra Hastings yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Hastings'de yazın konaklama ayarlanmasından, İngiltere vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve İngiltere vizesi aldıktan sonra Hastings uçak biletininin ayarlanması ve ardından Hastings havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız.

Hastings'de yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

 

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/hastings_ba9dc22f-7237-4c95-9e58-cdc348691903.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın