LIVERPOOL YAZ OKULLARI


İngilizcenin ana vatanı İngiltere'de yazın İngilizce öğrenmek için en eğlenceli seçimlerden biri de Liverpool yaz okullarıdır. Yaz dil eğitimi ile bir çok sosyal aktivite ve şehir turu imkanı sunan Liverpool yaz okulları, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan eğitim vermekte olup kültürel ve spor aktiviteleri de yoğundur. Aşağıda resmi acentesi olduğumuz Liverpool yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya/fırsatları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca, bu Liverpool yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocukla da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılabilmektedirler. Liverpool'da yaz okulu denilince eğitimde kalite ve güven oldukça önem teşkil etmektedir.

Bu yüzden, Liverpool'daki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Liverpool'da İngilizce yaz kurslarını düşünün! Tüm Liverpool yaz okulu fiyatları ve Liverpool yaz kursları buradadır!
 
Bir zamanlar tüm dünya ticareti Liverpool limanından denize açılıyordu. Liverpool’un denizcilik ve ticaret mirası, Victoria döneminden kalma rıhtımlar ile depoların ve Edward döneminde şehrin tüccarları ile bankacılarının zenginliğini göstermek için inşa edilen abartılı binalarda vücut bulmakta. Şehrin tarihini, Liverpool’un bugün de dünyaya armağan etmeye devam ettiği müzik ve kültürle birleştiğinde tam olarak hissedersiniz. Bu yüzdendir ya, Liverpool aynı zamanda UNESCO Dünya Mirasları listesine Orta Çağ Liman Şehri olarak eklenmiştir. Liverpool’a Türkiye’den ulaşmak için önce Londra’ya uçulur, sonra tek bir aktarmayla Liverpool’a tren veya uçak yoluyla ulaşılabilir. Liverpool ‘da topluma taşıma çok gelişmiştir. Şehir içinde düzenli otobüs, tren ve feribot seferli yapılmaktadır. Bu seferlerdeki duraklar çalışma, alış-veriş, turizm ve eğitim alanları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Liverpool’da aylık konaklama ve genel ihtiyaçlar 600-800 Sterlin arasında değişir. Tek kullanımlık toplu taşıma biletleri 2,30 Sterlin’dir. Cep harçlığı olarak 10-15 Sterlin düşünülebilir.

Üstelik Liverpool'da yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!
 
Liverpool'da yazın nasıl İngilizce öğrenirim? Liverpool'a yazın nasıl gidilir? Liverpool'da yazın nerede kalınır? Liverpool'da yaz dil kursu fiyatları nedir? Liverpool'da hangi yaz okulu? Yazın Liverpool nasıl bir yer? Çocuğum için Liverpool güvenli midir? gibi sorularınıza artık son veriyoruz!

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Liverpool şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Liverpool'da yaz İngilizce dil kursu ve yazın İngilizce dil programı seçiminden sonra Liverpool yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Liverpool'da yazın konaklama ayarlanmasından, İngiltere vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve İngiltere vizesi aldıktan sonra Liverpool uçak biletininin ayarlanması ve ardından Liverpool havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız.

Liverpool'da yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/liverpool_af0a9112-1fb2-41e3-ac0e-443fa8db16ad.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın