MANCHESTER YAZ OKULLARI


İngilizcenin ana vatanı İngiltere'de yazın İngilizce öğrenmek için en popüler seçimlerden biri de Manchester yaz okullarıdır. Yaz dil eğitimi ile bir çok sosyal aktivite ve şehir turu imkanı sunan Manchester yaz okulları, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan eğitim vermekte olup kültürel ve spor aktiviteleri de yoğundur. Aşağıda resmi acentesi olduğumuz Manchester yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya/fırsatları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca, bu Manchester yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocukla da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılabilmektedirler. Manchester'da yaz okulu denilince eğitimde kalite ve güven oldukça önem teşkil etmektedir.

Bu yüzden, Manchester'daki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Manchester'da İngilizce yaz kurslarını düşünün! Tüm Manchester yaz okulu fiyatları ve Manchester yaz kursları buradadır!
 
İngiltere'nin Londra'dan sonraki en büyük şehri olan Manchester, Kuzey İngiltere'nin sanayi, eğitim ve kültür merkezidir. Birleşik Krallık'ın en geniş metropolitan alanı olan Greater Manchester'da bulunur. Dünyaca ünlü Manchester United ve Manchester City futbol kulüpleri ile Old Trafford ve Manchester Şehir Stadyumu stadyumlarına ev sahipliği yapar. Dünyaca ünlü Manchester Üniversitesi ve şehir merkezinde toplanmış onlarca dil okulu ile her yıl binlerce öğrenci eğitim amaçlı olarak şehre gelmektedir. Türkiye’den Manchester’a ulaşmak için yaklaşık 4 saat süren bir uçak yolculuğu yapmak gerekir. İstanbul Manchester arası uçak biletleri dönemsel olarak değişmekle beraber genellikle 200–400 Sterlin arasındadır. Manchester şehri çok etkin ve gelişmiş bir toplu taşıma sistemine sahiptir. Metro, otobüs, tren gibi farklı araçlar şehrin hemen her bölgesine yolcu taşımaktadır. Manchester’da özellikle tramvay ağı çok geniş ve Day Saver biletleri ile otobüs, tren ve tramvayların tamamından yararlanılabilir. Manchester’da yaşam masrafları Londra’ya göre çok daha uygundur. Aylık ortalama konaklama masrafları 800-1000 Sterlin arasında değişmektedir. Bu ücrete aile yanı konaklama seçilmesi durumunda yemek masrafları da dahildir. Şehir içi otobüs biletleri 4-5 Sterlin arasında değişmektedir. Günlük cep harçlığı olarak 20-30 Sterlin düşünülebilir.

Üstelik Manchester'da yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!
 
Manchester'da yazın nasıl İngilizce öğrenirim? Manchester'a yazın nasıl gidilir? Manchester'da yazın nerede kalınır? Manchester'da yaz dil kursu fiyatları nedir? Manchester'da hangi yaz okulu? Yazın Manchester nasıl bir yer? Çocuğum için Manchester güvenli midir? gibi sorularınıza artık son veriyoruz!

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Manchester şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Manchester'da yaz İngilizce dil kursu ve yazın İngilizce dil programı seçiminden sonra Manchester yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Manchester'da yazın konaklama ayarlanmasından, İngiltere vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve İngiltere vizesi aldıktan sonra Manchester uçak biletininin ayarlanması ve ardından Manchester havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız.

Manchester'da yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/manchester_239e8ae1-160f-42d4-8b4d-7a2052965560.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın