HARROGATE YAZ OKULLARI


İngilizcenin ana vatanı İngiltere'de yazın İngilizce öğrenmek için en turistik seçimlerden biri de Harrogate yaz okullarıdır. Yaz dil eğitimi ile bir çok sosyal aktivite ve şehir turu imkanı sunan Harrogate yaz okulları, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan eğitim vermekte olup kültürel ve spor aktiviteleri de yoğundur. Aşağıda resmi acentesi olduğumuz Harrogate yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya/fırsatları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca, bu Harrogate yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılabilmektedirler. Harrogate'de yaz okulu denilince eğitimde kalite ve güven oldukça önem teşkil etmektedir.

Bu yüzden, Harrogate'deki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Harrogate'de İngilizce yaz kurslarını düşünün! Tüm Harrogate yaz okulu fiyatları ve Harrogate yaz kursları buradadır!
 
Harrogate, İngiltere'nin kuzeydoğusunda, North Yorkshire'da bulunmaktadır ve bir spa şehri olarak bilinir. Şehir çok bilinen bir turizm bölgesidir; spa suları, Harlow Carr bahçeleri, Betty's çay salonları dünyaca ünlü birer turist çekim merkezidir. Harrogate birçok etkileyici mimari örneklerine, park ve bahçelere sahiptir. Şehiriçi ulaşım raylı sistem ve otobüslerle sağlanmakta olup saatleri sıktır. Harrogate’e Türkiye’den ulaşmak için önce Manchester’a uçulur, sonra iki saatlik bir tren yolculuğu ile Harrogate’e varılır. Bu bilet 20-30 Sterlin arasında değişir. Harrogate’te toplu taşıma hizmeti gelişmiştir. Otobüs hattı şehrin her yerine hatta yakınlardaki Knaresborough istasyonuna da gider. Aynı zamanlarda şehirlerarası tren yolu ile Leeds’e gidilebilir. Harrogate’te yaşam ülkenin çoğu bölgesine benzer fiyatta fakat büyükşehirlerden daha ucuzdur. Aylık konaklama ve genel ihtiyaçlar 600-800 Sterlin arasında değişir. Tek kullanımlık toplu taşıma biletleri 2,50 Sterlin’dir. Cep harçlığı olarak 10-15 Sterlin düşünülebilir.

Üstelik Harrogate'de yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!
 
Harrogate'de yazın nasıl İngilizce öğrenirim? Harrogate'e yazın nasıl gidilir? Harrogate'de yazın nerede kalınır? Harrogate'de yaz dil kursu fiyatları nedir? Harrogate'de hangi yaz okulu? Yazın Harrogate nasıl bir yer? Çocuğum için Harrogate güvenli midir? gibi sorularınıza artık son veriyoruz!
İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Harrogate şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Harrogate'de yaz İngilizce dil kursu ve yazın İngilizce dil programı seçiminden sonra Harrogate yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Harrogate'de yazın konaklama ayarlanmasından, İngiltere vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve İngiltere vizesi aldıktan sonra Harrogate uçak biletininin ayarlanması ve ardından Harrogate havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız.

Harrogate'de yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/harrogate_59d24759-52bb-45b5-bf1e-208833681249.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın