Londra için İyi ki İdealsas'ı Seçmişim Diyorum Kendime Çünkü...


londra için iyi ki idealsas'ı seçmişim diyorum kendime çünkü...

Nurtaç Parlak

Merhabalar! Burası hakkındaki düşüncelerimi İngilizce olarak yazmayı düşünüyordum fakat maden hemen cevap bekleniyor Türkçeden devam edelim. Aydın Bey burası gerçekten çok eğlenceli ve bir o kadar da kültürel bir şehir... İyi ki İdealsas'ı seçmişim diyorum kendime çünkü bu seyahat sadece düşten ibaretti düşüncelerimi bir turlu isleme sokamıyordum fakat sizin sorun çözücülüğünüz sayesinde düşünceden çıktı ve iste buradayım...

İngiltere'yi seçmekle çok iyi bir karar vermişim çünkü buranın bu kararsız havası dışında her şey mükemmel, birde dikkat edilmesi gereken en büyük sorun (Türkiye de araba kullananlar için) trafik bildiğiniz üzere burada ters tam 3 kere ezilme tehlikesi yasadım ama insanlar çok nazik ve kibarlar (yada bana öyle rastlıyor). Buranın yaslıları konuşmayı çok seviyor cumartesi günleri Hyde Parka gidip yaşlılarla pratik yapıyorum onun dışında aksamları da (bazen) arkadaşlarla pab'a gidiyorum. Ben aile yanında kalmıyorum o yüzden bu konuda fazla anlatabileceğim bir şey yok. Ben okulumla ev arasında çok fazla mesafe yok bazen underground'la bezende otobüsle gidiyorum. Okulum fena değil öğretmenler çok seker ve sempatikler, inanılmaz aktiviteler oluyor hemen her aksam ve her hafta sonu bir şey var yani hiç bos yok. 4 hafta da bir öğretmen değişiyor nedeni de şuymuş tekbir kişinin değil farklı kişilerden İngilizce duyup anlama...

Bu hafta Halloween haftası ve inanılmaz eğlenceler ve partiler oluyor. Tabii tüm bu aktivitelerden yararlanmak için iyi bir cep harçlığına ihtiyaç var çünkü en önemlisi burada hayat çok pahalı gıdadan giyeceğe ulaşımdan aktivite katılımına kadar her şey oldukça fiyatlı (tabii biz TL’ye vurunca) bu yüzden parayı iyi ayarlamak gerekiyor.

Son olarak sözlerimi şöyle bağlamak istiyorum gerçi daha anlatılacak çok şey var ama onları geldiğimde size uğrayarak yüz yüze konuşacağım çünkü her şey benim için çok güzel gidiyor ve sürekli söyle diyorum İdealsas’a tesadüfen rastladım ve bu benim hayatımda yaşadığım en güzel tesadüftü....

Kendinize çok iyi bakin... Have a nice day.. Bye for now..

Nurtaç PARLAK

Anadolu Üniversitesi, Halkla İlişkiler

UIC Languages Dil Okulumuzda İngilizce dil eğitimi aldı

İngiltere, Londra

TÜM DİL OKULU REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

nurtac-parlak_0c964c0e-e6d9-4566-94ff-a97f4b50edaa.jpg