Avustralya'da APSI Perth'de İngilizce Dil Eğitimi Aldım


avustralya'da apsı perth'de ingilizce dil eğitimi aldım

Doğan Kartal

My name is Doğan. I was born and bred in Istanbul, Turkey. The main reason for me to come to Perth was to study business in a professional institute. I have made the decision to study at the Australian Professional Skills Institute (APSI), my first observation of APSI was that it was an institute where you can get professional education and meet people from different cultures. Learning different cultures and gaining knowledge about the business sector will assist me in achieving success in the long term.

Apart from the educational factors at APSI, the students and staff are very friendly and everyone is like a family. On the other hand, it was a big challenge for me to come to Perth, the only negative side of studying abroad is the feeling of homesickness. In saying that, Perth’s nice beaches, international food options, clean environment, friendly people and night life make up for it. If there are any other people thinking about coming to Perth to study, you are even late to decide. I strongly recommend Perth and APSI to be experienced at least once in your life.

APSI secmemdeki en buyuk sebep ingilizcemi gelistirmek ve ayni zaman da isletme alaninda kendime deneyim katarak kariyerime olumlu bir sekilde fayda saglamak. APSI sectigim icin ne kadar dogru bir karar verdigimi farkettim, bu dogru kararin degisik kulturden insanlarla tanisip ve ayni zamanda da ingilizcemi gelistirdirmemde bana pozitif deneyim katti.

Doğan KARTAL

APSI Perth Dil Okulumuzda İngilizce dil eğitimi aldı

Avustralya, Western Australia Eyaleti, Perth

TÜM DİL OKULU REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

dogan-kartal_b89e0ac0-db24-4999-b338-062245d1edca.jpg