VANCOUVER YAZ OKULLARI


Sunduğu mükemmel bir yaşam fırsatı ve okul çeşitlilikleri ile İngilizce öğrenmek için akla gelen ilk ülkelerden birisi olan Kanada'da yazın dil eğitimi alabileceğiniz bir çok güzel şehir vardır. Bu yüzden yaz dil kursları için en keyifli tercihlerden biri de Vancouver yaz okullarıdır. Vancouver yaz kursları, kaliteli eğitimin yanı sıra çeşitli sosyal aktiviteler ve şehir turu imkanı da sunarak öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan hem eğitimi hem de kültürel ve spor aktiviteleri de yoğun bir şekilde yaşatmaktadır. Hemen aşağıda resmi acentesi olduğumuz Vancouver yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ile indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Unutmayın, Vancouver yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılmalarına izin verilmektedir. Vancouver'da yaz okulu eğitiminde kalite ve güven oldukça önemlidir. Bu yüzden, Vancouver'daki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Vancouver İngilizce yaz kurslarını bize sorun! Tüm Vancouver yaz okulu fiyatları ve Vancouver yaz kursları buradadır!

Kanada'nın 3. büyük şehri olan Vancouver kuşkusuz dünyanın en güzel şehirlerinden birisidir. Vancouver Kanada’nın batı yakasında Pasifik Okyanusu kıyısındadır. British Colombia’nın en büyük şehridir ve Batı Kanada’nın güzelliklerine ve kültürüne yakın olabilmek için ideal bir yerdedir. Şehir merkezinin nüfusu 2001 sayımlarına göre 545.671, metropoliten alan nüfusu ise 2.186.965'tir. Vancouver doğal güzellikleri ve muhteşem şehir planlaması ile ön plana çıkar. Yağmurlu ormandan güneşte sertleşmiş çöle kadar dokuz farklı iklim bölgelerini örten mükemmel bir doğaya sahiptir. Vancouver şehrinin etnik çeşitliliği kentin benzersiz karakterinin başlıca unsurlarındandır. Gittiğiniz her yerde farklı ulus ve kültürlerden insanlarla karşılaşabilirsiniz. Halkın çoğunluğunu ikinci ve üçüncü nesil Kanadalılar diğer bölümünü ise yeni veya yakın tarihte göç edenler ve uluslararası ziyaretçiler oluşturmaktadır. Doğal güzelliklerden, açık hava sporlarından, dünya mutfaklarından hoşlanan ve Kanada’da ılıman bir iklimde eğitim almak isteyen öğrencilerimize Vancouver’ı tavsiye ediyoruz. Vancouver 2010 yılında Dünya Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapacaktır. Vancouver ile Türkiye arasında 10 saat, saat farkı vardır. Ayrıca, Vancouver'da yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Vancouver'da yazın nasıl İngilizce öğrenirim? Vancouver'a yazın nasıl gidilir? Vancouver'da yazın nerede kalınır? Vancouver'da yaz dil kursu fiyatları nedir? Vancouver'da hangi yaz okulu? Yazın Vancouver nasıl bir yer? Çocuğum için Vancouver güvenli midir? Vancouver yaz okulu ücreti ne kadar? Vancouver'da yaz tatili ne kadar? gibi sorularınıza İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevap veriyoruz. Vancouver şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Vancouver'da yaz İngilizce dil kursu ve yazın İngilizce dil programı seçiminden sonra Vancouver yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Vancouver'da yaz konaklamasının ayarlanmasından, Kanada vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve Kanada vizesi aldıktan sonra Vancouver yaz uçak biletininin ayarlanması ve ardından Vancouver havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız. Vancouver'da yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/vancouver_5ee324b0-b178-4369-9cca-05877f16ca25.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın