Camp USA Programı


Kısaca Camp USA Programı

Camp USA programı, üniversite öğrencilerinin yaz döneminde ABD'de, hem dillerini geliştirmeleri, hem de az da olsa kazanç sağlamaları için tasarlanmış bir kültürel değişim programıdır. Bu program hakkında sitemizde detaylı bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. 2023 yaz dönemi için Camp USA kayıtlarına başlamışken Neden Camp USA programına katılmalısınız? sorusunun cevabı aşağıdadır.

  • Camp USA programı, özellikle bütçesi work and travel programına yetmeyen ancak yine de yaz döneminde Amerika'da çalışmak isteyen adaylar için oldukça uygundur.
  • Orta düzeyde ingilizceye sahip olan adaylar yaz döneminde Amerika'daki kamplarda çalışarak hem dillerini geliştirmiş olurlar, hem de uygun bir cep harçlığı kazanırlar.
  • Camp USA'deki kazanç, work and travel programına göre çok daha düşük olsa da ( ortalama 1.900 US $ ), program süresince konaklama ve yeme-içme kamplar tarafından karşılandığı için kazancın tamamı adaylara kalmaktadır.
  • Program maliyeti, gidiş geliş uçak bileti, vize ücreti ve adayın yanına alması gereken cep harçlığı, work and travel toplam maliyetinin yarı fiyatındadır.
  • Camp USA programı, özellikle doğayı seven, kamp hayatına entegre olabilecek ya da bu hayatı deneyimlemiş adaylar için çok sevilen bir programdır.
  • Camp USA programında, çalışma döneminizden sonra 1 ay gezme hakkınız bulunmaktadır ve ABD içerisinde gezip görmek istediğiniz yerlere gidebilirsiniz.
  • Camp USA program katılımcıları, dünyanın pek çok bölgesinden olmaktadır. Kamplarda çalışırken destek ekibi ya danışmanlar, başlıca İngiltere, Kanada, Avustralya, Macaristan, Meksika vs gibi pek çok farklı ülkeden gelen adaylardan oluştuğu için, çalışma döneminiz boyunca dilinizi geliştirme fırsatınız olacaktır.
  • Bir üniversite öğrencisi olarak toplamda ortalama 2.000 US $ gibi bir bütçe ile, yazınızı ABD'de geçirebilir, çalışma deneyimi kazanabilir, dilinizi geliştirebilir ve program için harcadığınız parayı kazanabilme şansına sahip olabilirsiniz.

 

WORK AND TRAVEL PROGRAMINA KATILAN ÖĞRENCİLERİMİZİN İZLENİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
CAMPUSA PROGRAMINA KATILAN ÖĞRENCİLERİMİZİN İZLENİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
DİĞER YURTDIŞI EĞİTİM FIRSATLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Eklenme Tarihi: 12.08.2021
Güncellenme Tarihi: 25.10.2022

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

camp-usa-programi_af81b89a-4eac-41a1-9568-d9d2cedf408a.jpg