Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Nedir?


Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Nedir? Türkiye'nin en köklü ve en prestijli yurt dışı eğitim danışmanlığı olan İdealsas olarak, yurt dışında eğitim ile ilgili araştırma yapmaya başladığınız noktadan, eğitiminizi tamamlayıp Türkiye’ye dönüş yaptığınız güne kadar yanınızdayızdır. Bu süreç boyunca, profesyonel ve tecrübeli danışmanlarımızla müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunduğumuz tüm bu hizmetlerimiz ücretsizdir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ne Yapar? Alanında uzman danışmanlarımız sayesinde %100 vize alabileceğiniz ve en etkili bir şekilde yurtdışında eğitimi alabileceğiniz okulları ve programları size sunuyoruz. 20 yıla varan tecrübemize rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Gelin şimdi Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir? onlara bakalım...

 

Özel İndirim ve Fırsatlar
20 farklı ülkede 300'e yakın eğitim kurumunun resmi acentesi olduğumuz için program fiyatlarının üzerinden belirli zaman aralıklarında İdealsas’a özel %60’a varan indirimler verilmektedir. Bu indirimleri, bizimle kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize olduğu gibi sunuyoruz. 

 

En Uygun Eğitim ve Eğitim Programı Seçimi

En az 10 yıllık deneyimi olan danışmanlarımız tarafından size en uygun programı, beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda araştırıyor ve eğitiminize birlikte karar veriyoruz. Böylece eğitim programınızı, süresini ve program içeriği ile hangi saatlerde eğitim alacağınıza kadar detaylıca belirlenmiş oluyor.

 

İdeal Ülke ve Şehir Seçimi

Eğitimin yanı sıra yaşam ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi ve sosyal imkanları da göz önünde bulundurarak bütçenize göre yaşayabileceğiniz ve dilerseniz çalışıp para kazanabileceğiniz ülke ve şehir seçimini deneyimli danışmanlarımızla gerçekleştiriyoruz. 

 

Okul Seçimi, Başvurusu ve Kaydın Gerçekleştirilmesi

Eğitim alacağınız program, ülke ve şehir seçiminden sonra bizim değil sizin istediğiniz ve bütçenize en uygun okula özel indirimiyle birlikte başvurunuzu yapıyoruz. En fazla 48 saat içinde arzu ettiğiniz program için gerekli tüm belgeler tamamlanıp okula kabul işleminiz tamamlanır.

 

Vize Başvurusu ve Garantili Vize Alımı

Yurt dışında eğitim alabilmeniz için en önemli adım vize alımıdır! Normalde kendi başınıza ciddi bir zaman ve para kaybına neden olacak tüm başvuru ve vize alım işlemlerinizi İdealsas olarak sizin yerinize gerçekleştiriyoruz. Resmi acentesi olduğumuz, kaydolunan okuldan kabul mektubunuz gelir gelmez vizenizin olumlu sonuçlanması için belgelerinizin titizlikle düzenlenmesi ve yabancı dildeki formların dikkatlice tamamlanması sonrasında randevu alınması ile vize işlemlerinin tamamlanır. Gerekli mülakat aşamaları da tarafımızdan size öğretilir. İdealsas olarak 20 yıla yakındır aldığımız vize kabul oranı %98’dir!

 

Ucuz Uçak Bileti Temini

Vize onayınızdan hemen sonra çalıştığımız özel şirketler sayesinde gideceğiniz ülkeye en uygun ve ekonomik uçak bileti danışmanlarımız tarafından araştırılıp, size temin edilir. 

 

Gidilen Ülkede Havalimanı Karşılaması

Havalimanı transfer talebiniz ile yabancısı olduğunuz ülkenin havalimanında karşılanarak okulunuza ve konaklamanıza götürülürsünüz. Böylece ortada kalma korkusu veya yüksek taksi ücreti ödenmesinin önüne geçiyoruz!

 

Sağlık Sigortanızı Kesinlikle Yapıyoruz 

Eğitim süresince yurt dışında geçerli bir sağlık ve kaza sigortanızın olması çok önemlidir. Bu konuda da İdealsas size yardımcı olur ve dünya çapında geniş kapsamlı teminatları olan sigorta poliçenizin düzenlenmesini sağlar. Unutmayın, birçok firma daha fazla kar edebilmek uğruna öğrencilerinin sağlık sigortalarını yapmamaktadır!

 

Yurt Dışındaki Eğitim Süresince 7/24 Türkçe Destek

Yabacı ülkeye gittikten sonra eğitim süreniz boyunca 7/24 ulaşabileceğiniz Türkçe danışman hattımız bulunmaktadır. Böylece, eğitim aldığınız süre boyunca karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlarda hızlı çözümler sağlıyoruz. Okulların resmi acentesi olmamızdan dolayı sunduğumuz bu destek sayesinde, yurt dışına gittiğiniz ilk günden dönüşünüze kadar tüm program süresi boyunca konaklama değişikliği, konaklama uzatımı, program uzatılması veya eğitim sonunda yeni bir program belirlenmesi, sağlık sigortası uzatımı gibi konularda hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz. 

 

İsteğiniz Doğrultusunda Yurt Dışı eğitim Programınızı Uzatmanızı veya Başka Bir Programa Geçişinizi Sağlıyoruz 

Eğitim gelişim hedefinize ulaşmak için mevcut programınızı uzatmak isterseniz gitmiş olduğunuz okul üzerinden veya portföyümüzdeki başka bir okul üzerinden bunu gerçekleştirebiliriz. Eğitim danışmanınız yurtdışında bulunduğunuz süre içinde sizinle düzenli aralıklarla iletişime geçerek ilerleme sürecinizi takip edecektir. İlerleme sürecinize göre ek programa ihtiyaç duymanız veya bunun ortaya çıkması halinde İdealsas, seçmiş olduğunuz programın uzatılmasına yönelik organizasyonu yapmaktadır. Memnun kalmadıysanız farklı bir programa veya konaklamaya hemen geçişinizi de sağlayabiliyoruz!

 

YURTDIŞINA GİDEN ÖĞRENCİLERİMİZİN İZLENİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
KAMPANYALI DİL OKULLARI İÇİN TIKLAYINIZ
DİĞER YURTDIŞI EĞİTİM FIRSATLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Eklenme Tarihi: 08.04.2022
Güncellenme Tarihi: 25.10.2022

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

ucretsiz-yurtdisi-egitim-danismanligi-nedir_b3456814-4cc9-4463-bbbb-c197148d1c2b.jpg