ACCADEMIA STUDIO ITALIA ROMA DİL OKULU


Accademia Studio Italia Roma Dil Okulu, Roma tarihini en iyi yaşabileceğiniz, geçmişten bugüne moda, tasarım, tarih, İtalyan mutfağı ile filmlere konu olmuş bir ülke olan İtalya'nın başkentinde bulunmaktadır. Okulumuzun sunduğu programlar ile moda ve sanatın doğum yeri olarak bilinen İtalya’da İtalyancayı, İtalyan ruhunu yaşayıp öğrenebileceğiniz, sıcak arkadaşlıklar kurabileceğiniz, tarihi yapısı ve kültürü ile İtalya ve Roma sizi büyüleyecektir. Üstelik STUDIO ILTALIA, Minister of Education and University tarafından onaylı Certifico di Italiano sertifikasına sahiptir! STUDIO ITALIA, yıllardır LifeLong Learning Plan eğitim sistemini uygulayarak Grundtvig, Leonardo, Transversal, Erasmus Avrupa projelerini ve değişim programlarını koordine etmiştir. İtalya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Studio Italia Roma Dil Okulu, yeni bir dil öğrenmenin sadece gramer ve yeni kelimeleri ezbere çalışmak anlamına gelmediğinin tamamen farkındadır! İletişimsel yaklaşımımız, öğrencilere dilbilgisini öğrenmek ve dil becerilerinizi dinamik bir şekilde geliştirmek için doğru araçlar sağlar. Genel olarak konuşursak, çocuklar okul ortamının dışında öğrenmeye ve konuşmaya başlarlar ve sonuçta bizler öğrenmeye daha da motive olmuş yetişkin çocuklarız! Herhangi bir şüphe? Ücretsiz bir günlük İtalyanca dersi için Accademia Studioitalia'yı ziyaret edin. Accademia Studio Italia Roma Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Accademia Studio Italia Roma Dil Kursunda kullanılan öğretim yöntemi iletişimsel yaklaşıma dayanmaktadır. Deneyimli ve kalifiye öğretmenlerimiz olumlu bir sınıf ortamı yaratmayı hedefler. İtalyan kültürel unsurları ve sunulan ana iletişim durumları her zaman güncel ve tarihsel İtalyan gerçekliği ile ilgilidir.

Accademia Studio Italia Roma'da Fransızca kursu 1985'ten beri yabancı öğrencilere İtalyanca öğretmektedir. Üstelik, okul aynı zamanda İtalyan öğretmenleri için en tanınmış eğitim merkezlerinden biridir ve yüksek kaliteli eğitim programları ve özel kurslar sunmaktadır. . Resmi olarak tanınan / akredite olan • İtalyan Eğitim, Üniversite ve Araştırma Bakanlığı (MIUR). • Università per Stranieri di Siena, CILS İtalyanca Dil Sertifikaları için. • Stranieri di Siena için Üniversite - Centro DITALS. İtalyanca öğretmeni olmanın en önemli sertifikası. • CELI Sertifikaları için Università di Perugia. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak İtalya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


İtalya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İtalya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İtalya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Roma Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Roma okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Roma Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İtalya Öğrenci Yorumları

İtalya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Studio Italia Roma Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İtalya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Accademia Studio Italia Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Accademia Studio Italia Roma Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İtalya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İtalya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve İtalya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
accademia-studio-italia-roma-dil-okulu_65fb430d-3543-49f0-9596-cce934cc2c5a.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın