ALLIANCE FRANÇAISE PARİS DİL OKULU


Alliance Française Paris Dil Okulu, tüm dünyada Fransızca eğitimi denilince akla ilk gelen kurumlardan birisidir. İlk kez 1919 yılında Paris merkezli olarak kurulmuş olan bu dil okulunun tüm dünyada 140 ülkede toplamda 1000den fazla şubesi bulunmaktadır. Her yıl binlerce öğrencinin Fransızca öğrendiği veya kendini geliştirdiği bu dil okulu uzman kadrosu ve uyguladığı eğitim teknikleri ile Fransızca eğitimi alanında rehber olarak kabul edilmektedir. Buradan alacağınız eğitim ile dil seviyenizi çok iyi yerlere getirebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Fransa Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Alliance Française Paris Ile-de-France Dil Okulu Paris'in hemen merkezinde bulunan bu şube zaten 1919 yılında açılmış olan ilk merkezdir. Lüksemburg Bahçeleri, Eiffel Kulesi, Lourve Müzesi ve Notre Dame Kilisesi'ne yakın olması ile lokasyon olarak da dikkatleri çekmeyi başardığı bir gerçek. Üstelik yıl boyu devam eden eğitimlerinde neredeyse 160 ülkeden 10.000den fazla öğrenciyi misafir ediyorlar. Alliance Paris Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Alliance Française Paris Dil Kursu sundukları pek çok sayıdaki program ile size uygun koşulları sağlayan bir seçeneği mutlaka bulacaksınızdır. 60 dersliği, akıllı tahtaları ve dev bir kütüphanesi ile kesinlikle Fransızca dilini en iyi öğrenebileceğiniz kurumlardan birisi bu okul. Eğitim açısından sağlanan faydaların yanı sıra, öğrencilerine verdikleri 1 yıllık özel bir kültür kartı sayesinde tüm müze ve kültür alanlarından indirimli olarak faydalanma şansına da sahip olacaksınız. Fransızca öğrenirken gerçek bir Fransız gibi yaşayacak ve bu kültürü tamamen özümseyeceksiniz.

Alliance Française Paris'te Fransızca kursu ile Fransız kültürünü iliklerinize kadar hissetmek ve alanında en iyi olan hocalardan ders almak istiyorsanız kesinlikle bu okulu seçmelisiniz. Tüm dünyada en iyisi olarak bilinen bu okulun ilk şubesi olan Paris'te, son derece teknolojik olarak donatılmış sınıflarda eğitim alıp, eğlenerek öğrenebileceğiniz tiyatro ve atölye çalışmaları ile Fransızca öğrenmeyi adeta eğlence haline getireceksiniz. Merkezi olan konumu ile kültür şehri Paris'i gezerken Fransızcanızı anadiliniz seviyenize getireceksiniz. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Fransa'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Fransa Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Fransa okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Fransa Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Paris Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Paris okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Paris Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Fransa Öğrenci Yorumları

Fransa'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Alliance Paris Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Fransa Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Alliance Française Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Alliance Française Paris Ile-de-France Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Fransa'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Fransa'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Fransa Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
alliance-francaise-paris-dil-okulu_eda0851c-0a4a-40f5-b9d5-08211e357607.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın